FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 10 (22%)
FB našeho FK ÚnL 7 (16%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 17 (38%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (20%)
Jiné 2 (4%)
Celkový počet hlasů: 45

FK Ujezd - Aritma

9. kolo 19.10. 2014 13:30

FK Újezd nad Lesy - SK Aritma Praha 0:3 (0:1)

Branky :

Sestava :

Maršák Rudolf - Marek Jan, Kostka Jakub, Pinkas Martin, Čermák Daniel - Korbel Michal, Foltman Petr, Lipár Dominik, Šimek Pavel, Plzák Lukáš- Andras Lukáš 

Střídání: Mesjar David, Vlášek Jan, Grečl Michal, Palata Jakub Gabčo Tomáš 

Komentář :
V souboji o další body jsme přivítali dosud výsledkově tápající Aritmu.

Soupeř evidentně neponechal nic náhodě a dorazil v počtu kolem 20 hráčů, protože minimálně 3-4 hráči se ani nesvlékali. A navíc půlka mužstva Aritmy svítila v bundách Dukly Praha. Takže nás opravdu nečekala lehká práce a to se projevovalo hned od začátku. Soupeř nás přitlačil a v podstatě hned z prvního vážnějšího útoku ve 4.minutě se ujal vedení - 0:1. I nadále jsme byli všude druzí a tak nás ve hře držela nepřesná muška soupeře nebo výborné zákroky Rudy v brance. My jsme hrozili pouze ze standartních situací. Mezi tyče jsme ale v první půli nevystřelili a první střelu na branku jsme vyslali až 2 minuty před koncem.

Do druhé půle jsme po vzoru minulého zápasu prostřídali střed hřiště, a opět to bylo znát. Úvod druhé půle patřil nám a hned jsme mohli vyrovnat, když Petrův dalekonosný pokus chytal gólman domácích jako horký brambor a hlavní sudí dokonce uznal branku. Bohužel jen na chvilku, když jí po poradě s pomezním zase odvolal.... Hra byla pak vyrovnaná a čekalo se na chybu jednoho nebo druhého mužstva. Bohužel, my jsme snad ani chybu nevyrobili, ale soupeř trefil míč nádherně z dálky - 0:2. To byla nepříjemná rána do našich plánů, ale i nadále jsme se snažili o kontaktní branku. Bohužel naše hra byla čím dál křečovitější a tak těsně před koncem nám soupeř zasadit poslední ránu - 0:3.

Bohužel jsme narazili na vyspělého soupeře, který byl dnes prostě lepší. Předpokládám ale, že v této sestavě na podzim moc zápasů neodehrál, protože by nemohl mít před zápasem pouze 4 body. Nám nezbývá, než se připravit na další důležitý zápas na Stodůlkách.