Stodulky - FK Ujezd

10. kolo 27.10. 2014 9:30

Sokol Stodůlky - FK Újezd nad Lesy 4:3 (1:0)

Branky : 60', 85' Andras Lukáš, 65' Kostka Jakub (pen)

Sestava :

Maršák Rudolf - Marek Jan, Pinkas Martin, Kostka Jakub, Čermák Daniel- Gabčo Tomáš, Foltman Petr, Radotínský Michal, Andras Lukáš, Šimek Pavel, - Korbel Michal

Střídání: Palata Jakub, Lipár Dominik, Vojáček Lukáš, Mesjar David, Vlášek Jan

Komentář :
Výlet v doslova drastickou ranní hodinu jsme v neděli absolvovali na Stodůlky.

Ze začátku se oba soupeři oťukávali a tak se hra odehrávala zejména ve středu hřiště s minimem šancí. S postupem času jsme si přece vypracovali mírnou převahu, ale naše šance zůstaly nevyužity zejména díky nepřesné finální přihrávce nebo zbrklému zakončení. A tak nás soupeř vytrestal chvilku před poločasem povedenou kombinací z pravé strany a přehozením Rudy v brance - 1:0.

Do druhé půle jsme nasadili naší tradiční zbraň a tou je Lipi. Prvních 10 minut jsme v podstatě nepustili domácí z vlastní poloviny, ale koncovka dneska opravdu nebyla naší silnou stránkou. A tak jsme v době našeho největšího tlaku inkasovali podruhé, když Rudovi vypadnul centr z rohu a domácí hráč byl na svém místě - 2:0. Aby toho nebylo málo, tak v podstatě z protiútoku zaspala levá strana naší obrany a bylo to 3:0. Naštěstí jsme se během 5-ti munut vrátili zpátky do hry, když nejdříve doklepnul míč do branky Andy a následně faul na Lipiho potreskal Kuba Kostka z penalty - 3:2. Opět jsme domácí přitlačili k brance, ale branku se nám vstřelit nepodařilo. Bohužel nás srazil zbytečný faul Kuby Kostky ve vápně a tak penaltu kopali i domácí - 4:2. Zbraně jsme nesložili a po nedorozumění obrany soupeře přehazuje vše Andy - 4:3. Následných 5 minut se ale prakticky nehrálo, protože domácí střídali ostošest a tak se nám nakonec vyrovnat už nepodařilo.

Škoda, rozhodně jsme tento zápas prohrát neměli. Ale když nedáme tolik šancí nebo nedotáhneme nadějné útoky a navíc domácím 2 góly darujeme tak je na světě výsledek jaký je. Nevadí, jedeme dál, snad to zlomíme příští týden s Tempem.

P.S. V průběhu týdne se s koučováním týmu rozloučil Ruda Maršák. Tímto mu za všechny hráče i rodiče děkujeme za odvedenou práci a přejeme mnoho další fotbalové radosti.