FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 10 (22%)
FB našeho FK ÚnL 7 (16%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 17 (38%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (20%)
Jiné 2 (4%)
Celkový počet hlasů: 45

FK Ujezd - Tempo

11. kolo 2.11. 2014 14:00

FK Újezd nad Lesy - FC Tempo 2:0 (1:0)

Branky : 3' Korbel Michal, 85' Andras Lukáš

Sestava :

Maršák Rudolf - Marek Jan, Kostka Jakub, Čermák Daniel, Plzák Lukáš - Korbel Michal, Foltman Petr, Radotínský Michal, Šimek Pavel - Andras Lukáš, Lipár Dominik 

Střídání: Palata Jakub, Mesjar David, Grečl Michal, Herčík Tadeáš 

Komentář :
V důležitém souboji o 6 bodů jsme přivítali soupeře z Tempa.

Bohužel se neopakovalo počasí ze soboty a tak celý zápas provázela mlha, která hlavně ke konci zápasu by se dala krájet.... My jsme do zápasu vstoupili přímo snově. Michal Korbel si vzpomněl na svojí trefu proti Dukle a v podstatě úplně stejně trefil nad gólmanem pod břevno - 1:0. Pak jsme ale úplně vypadli z role a rozhodli se, že necháme vyniknout naší obranu a zejména Rudu v brance. Ten zneškodnil minimálně 3-4 stoprocentní šance hostů. My jsme hrozili spíše z brejků, bohužel ani jeden jsme nedotáhli. Nejnadějnější byla hlavně Lipiho šance, ale bohužel přestřelil.

Do druhé půle jsme vstoupili mnohem aktivněji a hned v první minutě mohl zvýšit náskok Michal Radotínský, ale samostatný nájezd neproměnil. Soupeř měl sice optickou převahu, ale naštěstí bez nějaké větší vyloženější šance. To u nás jsme bohužel jen počítali neproměněné tutovky - Kuba Palata hlavou, 2x Lipi neprostřelil gólmana a v dalším nájezdu Andyho střelu rovněž gólman hostů vytěsnil na roh. A tak jsme si museli počkat až na samotný závěr zápasu, když Lipi vybídnul Andyho a ten se kličkou zbavil gólmana a do prázdné konečně zasunul - 2:0. Konec zápasu jsme si již ohlídali a tak jsme mohli oslavit nelehké vítězství.

Soupeři jsme v první půli nabídli až moc prostoru a jen výborné zákroky Rudy nás udrželi ve hře. Druhou půli jsme již zvládli lépe a jen škoda, že jsme nepřidali uklidňující branku dříve, šancí jsme na to měli dost.