FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 10 (22%)
FB našeho FK ÚnL 7 (16%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 17 (38%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (20%)
Jiné 2 (4%)
Celkový počet hlasů: 45

Zlicin - FK Ujezd

12. kolo 9.11. 2014 13:30

FC Zličín - FK Újezd nad Lesy 6:2 (3:1)

Branky :  17' Andras Lukáš , 63' Palata Jakub

Sestava :

Maršák Rudolf - Šimek Pavel, Kostka Jakub, Foltman Petr, Plzák Lukáš - Korbel Michal, Andras Lukáš, Lipár Dominik, Radotínský Michal, Gabčo Tomáš - Palata Jakub 

Střídání: Vlášek Jan. Mesjar David, Grečl Michal

Komentář :
V dalším zápase jsme cestovali na druhý konec Prahy na Zličín.

Bohužel oproti minulému zápasu se nám v podstatě kompletně rozpadla díky zraněním a nemocem obranná čtyřka a tak jsme na hodně citlivém místě museli výrazně improvizovat. A ke všemu malá UMT a soupeř na kterého se nám dlouhodobě nedaří.

Zápas jsme ale začali dobře, bohužel jsme vyrobili první chybu a soupeř hned v úvodu trestal - 1:0. Nezabalili jsme to a nádhernou kombinaci zakončil přesně Andy - 1:1. I poté se hrál dobrý fotbal, kde domácí byli sice důraznější, my kontrovali slušnou kombinací a několika nadějnými pokusy, které ovšem brankou neskončili. A tak jsme zase nabídli soupeři vedení, když útočník soupeře byl u míče dřív než Ruda - 2:1. Opět jsme zvedli hlavu a výsledkem bylo vyrovnání, když se bez cizího přičinění srazil domácí obránce s brankářem a Kuba Palata zakončil do prázdné. Kdo by čekal (jako všichni na Zličíně) stav 2:2, tak se ale hluboce zmýlil.... Od této doby se totiž pasoval do hlavní role pan Josef Novotný, rozuměj hlavní sudí. Branka nebyla uznána a navíc byl odpískán faul proti nám :-) . Myslel jsem, že ten zápas na Libuši, kdy nás na lajně v podstatě nepustil za půli byl výjimkou. Bohužel nebyl.... A druhou ránu nám zasadili domácí, když využili naší nekoncentrovanost po sporném okamžiku a v podstatě z nákopu dali gól do šatny na 3:1,

Klukům jsme nemohli za první půli nic vytknout. V kabině jsme se je snažili uklidnit a apelovat na klid. Do druhé půle ale vstoupil lépe soupeř a hned z toho bylo vedení 4:1. My kontrovali brzy, když samostatný únik proměnil Kuba Palata - 4:2. To byl asi další impuls pro pana Josefa a tak začal rozdávat žluté kartonky na naší straně jak na pouti. Radši nás nenechal ani rozehrát standartku z půlky, dal nám žlutou a otočil kop na naší branku... Výsledkem byl naprostý chaos a vynucené střídání na naší straně, abychom měli s kým hrát příští týden. Navíc jsme domácím dovolili přidat ještě 2 branky a tak jsme utrpěli poměrně nečekaný debakl.

Bylo by alibistické vše svalovat na pana Josefa. Domácí se prezentovali jako dobře vybavený důrazný tým. Bohužel šest inkasovaných branek je moc a lze je snad přičíst taky výrazně oslabené a nesehrané obraně. Škoda že nebyla půle 2:2, ale to už teď nezvrátíme.

Panu Josefovi přeju ještě mnoho pěkných zápasů, doufám že u toho už ale nebudu na lavičce Újezda.