FK Ujezd - Junior

13. kolo 16.11. 2014 13:30

FK Újezd nad Lesy - Junior Praha 1:6 (0:5)

Branky : 80' Korbel Michal

Sestava :

Maršák Rudolf - Korbel Michal, Kostka Jakub, Čermák Daniel, Plzák Lukáš - Šimek Pavel, Andras Lukáš, Lipár Dominik, Foltman Petr, Gabčo Tomáš - Palata Jakub

Střídání: Vlášek Jan. Doktor Pavel, Lhotský Jiří

Komentář :
Ač domácí tak jsme kvůli změně pořadatelství nastoupili na UMT Junioru.

Dnes komentář zkrátím na naprosté minimum, protože vlastně není co psát. Kdyby jsme totiž šli na hřiště rovnou z ulice, tak by to vyšlo asi nastejno. Veškeré taktické pokyny jsme mohli zahodit, protože jsme v první půli neplnili vůbec nic. Takže skóre narůstalo až na 5 kusů v naší síti.

Do druhé půle jsme provedli změny v sestavě, které přinesly aspoň důstojný druhý poločas, který skončil 1:1. Za nás se trefil z trestného kopu Míša Korbel.

Zápas hodnotit nebudu, to by si měli hoši zhodnotit hlavně sami ve svých makovicích. Pokud totiž budeme předvádět to, co v první půli tak budeme mít sakra problém přebor udržet.

No nic, dáme si pauzu, uzdravíme marody a hurá do zimní přípravy. Už se na vás těšíme :-))