FK Ujezd - Vysehrad

14. kolo 22.3. 2015 12:00

FK Újezd nad Lesy - Slavoj Vyšehrad - 1:1 (1:1)

Branky : 4' Lipár Dominik

Sestava :

Maršák Rudolf - Marek Jan, Kostka Jakub, Pinkas Martin, Čermák Daniel - Šimek Pavel, Foltman Petr, Radotínský Michal, Lipár Dominik, Podlipný Jakub - Korbel Michal

Střídání: Grečl Michal, Mruvčinský Martin, Mesjar David, Vlášek Jan, Vaníček Tomáš

Komentář :
Tak nám to po dlouhé době zase začalo. A start do sezóny jsme měli opravdu ostrý, čekal nás aktuálně první tým tabulky Vyšehrad.

Do utkání jsme vstoupili nebojácně a hned ve 2.minutě jsme vstřelili branku Kubou Kostkou - bohužel z těsného ofsajdu. Ale hned z další šance jsme udeřili, když po kombinaci středem přesně zakončil Lipi - 1:0. A z dalšího útoku jsme mohli skórovat podruhé, když Míša Radotínský krásně vystřelil, gólman hostí vyrazil a Korby z dorážky neuspěl. Následně soupeř usoudil, že takto by to asi nešlo a zapnul na vyšší obrátky. Sice měl územní představu, ale do nějakých výrazných vyložených šancí jsme ho (kromě jedné výjimky) nepouštěli. Největší nebezpečí tak hrozilo ze standartních situací. Bohužel se nám jednu těsně před poločasem nepodařilo uhlídat a rázem bylo vyrovnáno - 1:1.

Do druhé půle jsme chtěli vstoupit stejně aktivně jako do té první. Soupeř se ale nenechal překvapit a tak šancí na obou stranách bylo jako šafránu. Ale scénář celé druhé půle byl pořád stejný. My hrozili z brejků a hosté zejména ze standartních situací. A tak bylo asi nejzajímavějších posledních 5 minut, když hosté zahrávali 2 přímé kopy z hranice vápna. Naštěstí je zahráli nepřesně a tak jsme se s Vyšehradem v úvodu sezóny rozešli smírně.

Myslím, že jsme soupeře svým aktivním přístupem k zápasu překvapili. To bylo vidět hlavně ke konci zápasu, kdy nervozita některých hostujících hráčů byla větší, než bylo potřeba. Taže pánové děkuju za pěkný zápas a doufám, že takto budeme na jaře pokračovat i nadále.