Libus - FK Ujezd

15. kolo 28.3. 2015 13:45

FSC Libuš - FK Újezd nad Lesy - 4:1 (1:1)

Branky : 30' Podlipný Jakub

Sestava :

Maršák Rudolf - Marek Jan, Kostka Jakub, Pinkas Martin, Čermák Daniel - Mruvčinský Martin. Šimek Pavel, Foltman Petr, Lipár Dominik, Podlipný Jakub - Korbel Michal

Střídání: Drdla Lukáš, Plzák Lukáš,  Vlášek Jan, Vaníček Tomáš

Komentář :
Ke druhému zápasu jarní části jsme zajížděli na půdu soupeře, se kterým se nám dlouhodobě nedaří.

Trochu jsme se obávali, že po posvícení přichází srač..... A to se bohužel potvrdilo na 100 procent. Od začátku jsme hráli hrozně ospale, pomalu. Naprosto jsme se přizpůsobili hře domácích, takže fotbal to byl silně nezáživný. A tak se od začátku čekalo pouze na to, které mužstvo udělá chybu, aby se před brankami něco dělo. A tak první udeřili domácí, když Lipi netrefil míč z rohu a domácí hráč trefil z vápna přesně - 1:0. A mohlo být ještě hůře, po sérii chyb ve středu obrany fauloval Pinky a domácí dostali výhodu penalty. Tu ovšem Ruda nadvakrát zlikvidoval a držel tak naše akcie nad vodou. Tato situace nás trochu nabudila a výsledkem byl vyrovnávací gól Kuby Podlipného po pěkném Mruvčově vysunutí - 1:1. Pak jsme do půle byli aktivnější a vypadalo to na otočení výsledku, ale poločas nás zabrzdil.

Do druhé půle jsme chtěli pokračovat ve výkonu, jako ke konci poločasu. Řekli jsme si, že tady se můžeme porazit akorát sami. Bohužel jsme si tyto slova vzali až moc k srdci a tak jsme je začali plnit do puntíku. Nejdříve domácí dostal na koně Kostič čistokrevným vlastňákem. A když následně Dan spoléhal na Rudu a útočník soupeře zvýšil na 3:1, bylo v podstatě po zápase. Do konce zápasu jsme inkasovali ještě jednou a podtrhli náš zmar v tomto zápase.

Nemá smysl tento zápas dále rozpitvávat, protože kluci sami hned věděli, že to nebylo ono. Ukázalo se, že hrajeme lépe proti silnějším soupeřům. Doufám, že to dokážeme hned příští týden proti Braníku.