FK Újezd nad Lesy - ABC Braník 0:2 (0:0)

Sestava :

Maršák Rudolf - Drdla Lukáš, Kostka Jakub, Pinkas Martin, Čermák Daniel - Šimek Pavel, Foltman Petr, Plzák Lukáš, Lipár Dominik, Podlipný Jakub - Korbel Michal

Střídání: Grečl Michal, Mruvčinský Martin, Vaníček Tomáš, Marek Jan

Komentář :
Další zápas nás čekal v hodně chladnou neděli se soupeřem, se kterým jsme na podzim ztratili zápas v posledních minutách.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a během úvodní dvacetiminutovky jsme mohli 3x skórovat. Bohužel ani Kuba Podlipný, ani Lipi ani Korby míč do branky nedostali. Následně se hra odehrávala převážně mezi vápny bez vážnějších šancí na obou stranách. Konec poločasu naopak patřil hostům, ale nějaká vyložená šance z toho nebyla. Takže poločas zaslouženě remízový.

Do druhé půle jsme vstoupili zakřiknutě, a po sérii slabých odkopů naší obrany soupeřův hráč trefil přesně - 0:1. My jsme přeskupili řady a začali se více tlačit směrem dopředu. Bohužel po jedné strkanici při rohu byl vyloučen nesmyslně Kuba Kostka. Buď vlastní vinou nebo vinou chybného posouzení pana rozhodčího. To se ale dozvíme až ve čtvrtek po zasedání DK. Takže do závěrečného náporu jsme mohli počítat pouze s 10-ti muži v poli. Nalili jsme do mužstva čerstvou krev prostřídáním a zaveleli k závěrečné zteči. Hosté nám také pomohli vyloučením, když byl po druhé žluté vyloučen jejich kapitán. Bohužel jsme nevyužili 3 trestné kopy kolem vápna, Mruvča těsně minul a Petr Foltman trefil břevno..... Soupeř podnikal brejky do otevřené obrany a ten úplně poslední, když jsme vysunuli i Rudu využil do prázdné branky - 0:2. Hned na to odpískal rozhodčí konec.....

Opět jako na podzim jsme mohli se soupeřem z Bráníka bodovat a opět máme kapsu prázdnou. V každém případě kluci za celý zápas a zejména za poslední půlhodinu zaslouží absolutorium a naší poklonu. Takhle by měl být odmakaný každý zápas. Díky