SK Union Vršovice - FK Újezd nad Lesy 2:0 (0:0)

Maršák Rudolf - Marek Jan, Plzák Lukáš, Pinkas Martin, Čermák Daniel - Šimek Pavel, Foltman Petr, Korbel Michal, Radotínský Michal, Podlipný Jakub - Lipár Dominik

Střídání: Mruvčinský Martin, Vaníček Tomáš, Drdla Lukáš, Vlášek Jan, Andras Lukáš

Komentář :

K dalšímu zápasu ze silné "5" jsme nastoupili za krásného počasí ve Vršovicích.

Vzhledem k trestu Kostiče jsme řešili zejména otázku stopera. Volba nakonec padla na Plzyho, který se s nelehkou úlohou popasoval dobře. Ale popořadě. První poločas jsme hráli zakřiknutě a hned v začátku jsme přežili břevno domácích. Pak jsme je sice moc do šancí nepouštěli, ale například poměr rohů byl 12:2 pro domácí.... My jsme zahrozili pouze Kubou Podlipným a jedním přímým kopem.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji a domácí rázem vypadli z rytmu. Bohužel jsme této situace nedokázali využít a tak se jako přes kopírák opakovala situace ze zápasu s Braníkem. Nedokázali jsme odkopnout míč po rohu a domácí trefili přesně k tyči - 1:0. Následně se sám před brankou ocitnul Míša Radotínský, ale zradil ho terén a na malém vápně trefil míč pouze holení... Následně jsme trochu zariskovali nasazením ne úplně zdravého Andyho a i nadále jsme se tlačili za vyrovnáním. Bohužel cca 5 minut před koncem při naší otevřené hře se domácí trefili opět krásně z dálky - 2:0 a tím vlastně definitivně utnuli naše bodové naděje :-(

V podstatě stejný zápas jako minulý týden. Jedna podařená trefa domácích a musíme dotahovat a těsně před koncem dostaneme druhou ránu..... Paradox je, že jsme druhý poločas byli aktivnější (dokonce jsme vyhráli na rohy 3:2), ale prohráli jsme ho 0:2.... No nic, musíme se připravit na Střešovice, kde jsme na podzim hráli s naprostým torzem mužstva a doufám, že nějaké body urveme:-)