FK Ujezd - Stresovice

18. kolo 19.4. 2015 14:00

FK Újezd nad Lesy - SK Střešovice 1911 1:2 (0:1)

Branky : 65' Pinkas Martin

Sestava :

Maršák Rudolf - Marek Jan, Plzák Lukáš, Pinkas Martin, Čermák Daniel - Lipár Dominik, Foltman Petr, Korbel Michal, Radotínský Michal, Podlipný Jakub - Andras Lukáš

Střídání: Mruvčinský Martin, Vaníček Tomáš, Drdla Lukáš, Vlášek Jan, Šimek Pavel, Mesjar David

Komentář :
K dalšímu utkání jsme přivítali řekl bych tradičního soupeře tohoto ročníku ze Střešovic.

Ačkoliv jsme se (alespoň co se týká trenérů) připravovali na vstup do utkání pečlivě, inkasovali jsme hned z první standartní situace ve třetí minutě - 0:1. Situace s námi naštěstí nijak závratně nezamávala, ale obraz hry byl pořád stejný. Tj. Střešovice více drželi míč a snažili se o kombinaci, my jsme pečlivě bránili a čekali na brejkové situace. Moc se nám to nedařilo, když jsme řešili špatně finále a nebo (alespoň z našeho lavičkového výhledu) nám byla upřena penalta za stažení Andyho. A jelikož se hosté také nedokázali brankově prosadit šli jsme do šaten za jednobrankového manka.

Do druhé půle jsme vystřídali marody a snažili se více tlačit za vyrovnáním. Snaha sice byla, ale jinak jsme byli směrem dopředu jaloví. Až do 65. minuty, kdy se nám konečně podařil brejk, když Márty vybojoval míč na vlastním vápně a přes Korbyho a centrujícího Andyho se k němu po téměř 80-ti metrovém sprintu vrátil na malém vápně. Přesná levá a bylo vyrovnáno - 1:1. Bohužel tento stav netrval dlouho a hosté si po necelých 10-ti minutách vzali vedení zpět, když vrátili do branky odražený míč střelou z vápna - 1:2. Reagovali jsme vysunutím dalšího útočníka a prostřídáním. Bohužel kromě pár náznaků centrů a zblokovaných nebo nepřesných střel jsme se do vážnější šance nedostali.

Další zápas, ve kterém kluci nechali na hřišti (hlavně ve druhé půli) maximum a odešli s prázdnou. Škoda, ale pokud budeme takto makat každý zápas, body určitě přijdou.