FK Dukla Praha B - FK Újezd nad Lesy 3:1 (2:0)

Sestava :

Maršák Rudolf - Drdla Lukáš, Plzák Lukáš, Pinkas Martin, Čermák Daniel - Šimek Pavel, Foltman Petr, Korbel Michal, Radotínský Michal, Lipár Dominik - Andras Lukáš

Střídání: Mruvčinský Martin, Vaníček Tomáš, Marek Jan, Vlášek Jan, Grečl Michal

Komentář :
Další jarní štace nás čekala s nevyzpytatelným týmem Dukly, ročníkově složeným od 96-99.

Nezačali jsme špatně a do zápasu vstoupili s chutí. Bohužel jako minula jsme neuhlídali hned první standartku Dukly a vedoucí branka byla na světě - 1:0. Následně jsme poctivě vykrývali prostory a nedávali domácím moc prostoru a tak jsme v obraně v klidu sbírali kombinace domácích. My se snažili zakončovat z každé pozice, bohužel většinou poměrně slabě. A když už Andy gól dal, byl odmáván ofsajd. A tak jsme před půlí inkasovali podruhé, po pěkné individuální akci soupeřova útočníka - 2:0. Střely na branku 3:5, skóre 2:0.......

Druhou půli jsme nezabalili a během úvodní čtvrthodinky jsme se dvojitým střídáním snažili hru ještě více oživit. To se povedlo a po prodloužení Andyho postupoval na branku Dan Čermák a snížil na 2:1. Tato situace nás ještě více nabudila a my jsme chtěli za každou cenu vyrovnat. Bohužel situace v 75.minutě nás srazila nepříjemně do kolen. Po jasné ruce domácích, kterou sice AR1 viděl (jak nám u střídaček přiznal) , ale bůhví proč neodmával následoval náš faul u vápna. Standartka, trma vrma a 3:1..... (navíc prý z ofsajdu, ale to jsem z pohledu lavičky neviděl). Situace bohužel nepřidala ani trenérům, ani hráčům a tak se vcelku poklidný zápas začal dohrávat v nepříjemné atmosféře, kdy jsme emoce tlumili jen ztěžka. I tak jsme se dál snažili vstřelit ještě kontaktní branku, ale do konce se nám to i přes 2 celkem slibné příležitosti nepodařilo.

Dukla byla kombinačně výrazně lepší, my jsme vše nahrazovali bojovností. Bohužel jsme 2 zaváhání zaplatili góly a to se pak už proti takovému soupeři těžce dohání. Situaci před třetím gólem jsme si po zápase vyříkali, rozhodčí sice chybu uznali, ale že by řekli alespoň pardon, to už bylo pro ně asi moc.....