FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 10 (22%)
FB našeho FK ÚnL 7 (16%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 17 (38%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (20%)
Jiné 2 (4%)
Celkový počet hlasů: 45

FK Ujezd - Loko

20. kolo 3.5. 2015 14:00

FK Újezd nad Lesy - Loko Vltavín 3:0 (1:0)

Branky : 30' Lipár Dominik, 47' Andras Lukáš, 60' Foltman Petr 

Sestava :

Maršák Rudolf - Marek Jan, Kostka Jakub, Pinkas Martin, Čermák Daniel - Plzák Lukáš,  Foltman Petr, Radotínský Michal, Lipár Dominik, Korbel Michal - Andras Lukáš

Střídání: : Šimek Pavel, Vlášek Jan, Vaníček Tomáš, Černý Tomáš, Podlipný Jakub

Komentář :
V dalším kole, kdy už jsme potřebovali nutně bodovat, jsme přivítali nevyzpytatelný tým Loko Vltavín.

Od začátku naše hra byla velmi kostrbatá, což bylo dáno jednak terénem a jednak určitou dávkou nervozity, která určitě klukům svazovala nohy. Takže naše kombinace, které jsme se snažili hrát z první končily povětšinou v autu nebo na kopačkách soupeře. A tak jsme se do první vážnější šance dostali asi až ve 20.-té minutě, když Korby přehazoval gólmana a trefil tyč. Další loženku vypracoval Míša Radotínský pro Kubu Kostku, který míč výborně trefil hlavou, ale stejně bravurní zákrok předvedl gólman hostí. A tak se skóre měnilo až po průniku a střele Lipiho - 1:0. Soupeř za celou první půli vyprodukoval pouze jednu nebezpečnou situaci po rozehrání přímého kopu, ale naštěstí nedokázal zakončit.

Do druhé půle jsme chtěli vstoupit aktivně, což se podařilo, když Andy vstřelil hned v úvodu uklidňující branku - 2:0. Tím jsme hned v úvodu soupeři sebrali vítr z plachet a když cca po 10-ti minutách Peťas zvýšil na 3:0 bylo o výsledku rozhodnuto. Soupeř směrem dopředu nepředvedl totiž už vůbec nic a tak se čekalo, jestli se ujme nějaká další z našich šancí. Bohužel jsme situace řešili zbrkle a nebo nepřesně a tak skóre zůstalo na tříbrankovém rozdílu.

Důležitý zápas jsme zvládli a i přes kostrbatou hru jsme se probojovali k výhře. Nutno poznamenat, že soupeř, který táhne i mužstvo mužů B, přijel v hodně oslabené sestavě, čímž nám úkol usnadnil. Ale na to se historie neptá a tak díky všem za důležitou výhru.