Celkový počet hlasů: 14

FK Ujezd - FA Praha

21. kolo 10.5. 2015 17:00

FK Újezd nad Lesy - FA Praha 4:0 (3:0)

Branky : 1' Korbel Michal, 33' Čermák Daniel, 45' Andras Lukáš, 60' Foltman Petr

Sestava :

Maršák Rudolf - Pinkas Martin, Kostka Jakub, Čížek Martin, Čermák Daniel - Podlipný Jakub, Foltman Petr, Radotínský Michal, Lipár Dominik, Korbel Michal - Andras Lukáš

Střídání: : Plzák Lukáš, Šimek Pavel, Vaníček Tomáš, Černý Tomáš, Drdla Lukáš, Mesjar David

Komentář :

Nedělní odpoledne, krásné počasí a dobrý soupeř. Pozvánka na fotbal jako malovaná.

My jsme nastoupili (kromě H.Marka, který zaceluje 9 stehů z minula) v plné sestavě a navíc vyztužené Martinem Čížkem z našeho A mužstva. A do utkání jsme doslova vlétli, když Pinky nádherně utekl a následně zacentroval na Korbyho, který hlavou otevřel skóre hned v první minutě - 1:0. Soupeřem tato situace neotřásla a zejména po pravé straně se svým rychlým útočníkem snažil o kontry. Několik situací bylo pro nás velmi nepříjemných, ale naštěstí jsme je ustáli a mohli jsme opět Korbym po dlouhém pasu M.Čížka zvýšit, ale Korby tentokrát netrefil v ideální pozici branku. A tak jsme si museli na další úspěch počkat na cca 30-tou minutu, když se konečně Andymu podařilo zahrát dobře standartku a vrácený míč před branku uklidil do sítě Dan Čermák - 2:0. To už bylo veselejší a když v poslední minutě první půle prostřelil gólmana Andy, šli jsme do kabin za již nadějného tříbrankového vedení.

Do druhé půle jsme hlavně nabádali na nepodcenění dobrého náskoku a udržení nadějného výsledku až do konce, protože soupeř hrál pořád stejně a rozhodně zápas nezabalil. A to se nám prvních 15 minut dařilo, když nejprve vystrašil druhého gólmana hostí Andy technickou střelou, aby následně Andyho střelu dorazil do brány Petr Foltman - 4:0. To už bylo hodně nadějné, bohužel tato branka nás celkem uklidnila a tak jsme začali nechávat okénka v naší obraně, čehož soupeř využil k několika nebezpečným situacím a zejména pokutovému kopu v cca 70-té minutě. Ruda ale vytáhnul výborný zákrok a tak jsme stále drželi čisté konto. Do konce zápasu ještě spálil loženku Andy po ideální Mártyho přihrávce a tak jsme nakonec porazili silný tým FA 4:0.

Jednoznačně náš nejlepší jarní zápas vyšperkovaný výborným výkonem a čtyřmi vstřelenými brankami. Ale je nutné zůstat na zemi a v předvedených výkonech pokračovat do konce jara, abychom se nemuseli strachovat a sestupové starosti přenechali jiným. Hoši díky a jen tak dál.....