Aritma - FK Ujezd

22. kolo 16.5. 2015 15:00

SK Aritma Praha - FK Újezd nad Lesy 3:0 (2:0)

Branky :

Sestava :

Maršák Rudolf - Drdla Lukáš, Kostka Jakub, Pinkas Martin, Marek Jan - Šimek Pavel, Plzák Lukáš, Korbel Michal, Lipár Dominik, Čermák Daniel - Andras Lukáš

Střídání: Vlášek Jan, Foltman Petr

Komentář :
K dalšímu zápasu jsme cestovali na náš nejdelší jarní výlet na Aritmu.

A že to byl díky zacpané jižní spojce výlet opravdu "slušný", svědčí to, že jsem dorazil na místo s dresy cca 20 minut před začátkem..... Takže příprava prakticky nulová, rychlá individuální rozcvička a jdeme na to. No určitě se to projevilo, protože po 15-ti minutách jsme prohrávali 2:0 a mílovými kroky směřovali k debaklu. Bohužel mezitím jsme v první minutě zazdili Danem loženku, když zklamal sám před brankářem. Po těch 15-ti minutách jsme se jakž takž zahřáli a zápas se hrál především mezi vápny bez dalších vážnějších šancí.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji, ale myšleno pouze přístupem, protože do šancí jsme se ani my, ani domácí skoro nedostávali. My měli pouze pár standartek, domácí hlavně průniky po stranách. My jsme si vytvořili ještě jednu zajímavou situaci, když se obranou soupeře prohnal Márty, ale branku netrefil. To ale bylo asi 2 minuty před koncem, když chvilku předtím jsme udělali chybu a domácí pečetili na 3:0.

Po posvícení bývá sra..... To platilo dnes doslova po minulém zápase s FA jsme vlastně celý týden a ještě dokonce i v den zápasu řešili omluvenky a tak jsme byli vůbec rádi, že jsme měli na střídačce 2 hráče, z toho Petr nastoupil jen na nejnutnějších 5 minut.
K tomu ty dopravní komplikace, zápas bez přípravy a rozcvičení a v neposlední řadě laxní přístup hráčů a výsledek byl na světě. Na tento zápas musíme co nejrychleji zapomenout a co nejlépe se připravit na Stodůlky. Tam už si žádné zaváhání nemůžeme dovolit.