Junior - FK Ujezd

26. kolo 13.6. 2015 11:30

Junior Praha - FK Újezd nad Lesy 1:5 (0:0)

Branky : 46', 58' Andras Lukáš, 73' Foltman Petr, 75' Lipár Dominik, 87' Kostka Jakub

Sestava :

Maršák Rudolf - Plzák Lukáš, Kostka Jakub, Pinkas Martin, Čermák Daniel - Korbel Michal, Foltman Petr, Radotínský Michal, Lipár Dominik, Podlipný Jakub - Andras Lukáš

Střídání: Šimek Pavel, Vaníček Tomáš, Černý Tomáš, Mesjar David, Drdla Lukáš

Komentář :
Poslední utkání přeboru jsme sehráli za úmorného vedra, naštěstí díky přehození pořadatelství na trávě v Újezdě.

Soupeř přijel s půlkou mladšího dorostu a my naopak nastoupili v sestavě, která se v průběhu jara ukázala jako optimální. Od začátku jsme byli aktivnější, ale v první půli se nám gól vstřelit nepodařilo. Pokud tedy nepočítáme branku Kuby Podlipného z ofsajdu.

Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a během 10-ti minut vstřelili naprosto stejné góly, když Kuba Podlipný centroval a Andy zakončoval hlavou. Tím opadla soupeřova aktivita a my do konce zápasu v klidu přidali ještě 3 góly. V závěru jsme pouze dovolili "domácím" snížit.

Zápas jsme měli pod kontrolou a povedlo se nám prosadit až po přestávce.

Ještě jednou díky klukům za celá ta léta, která jsem s nimi strávil.  Klukům kteří pokračují v mužích přeju úspěšný přechod do dospělého fotbalu. A klukům, kteří zůstávají v dorostu přeju alespoň stejně úspěšnou sezónu jako tu letošní.

Andy st.