Letní příprava A mužstva

Letní příprava A mužstva byla zahájena 21/7 a od té doby už bylo sehráno i několik přípravných utkání.

Počítá se opět s několika posilami - do každé řady by měl přijít někdo nový. V bráně byl zkoušený Milan Detko, ale ten to po prvním utkání vzdal, nově je u nás na 1/2 roční hostování z Jiren Faris Poráčanin. V obraně jsou vyhlédnuti Petr Hejný ze Zdislavic a Honza Bartoň ze Žamberka (na jaře hrál v Libiši). V obou případech se čeká, jak dopadnou jednání o uvolnění a také o pracovním vytížení. Na hostování zůstávají ale už z jara Martin Čížek z Čerčan a David Znamenáček z Říčan. V záloze se řeší opět po roce příchod Vojtěcha Bartoňka z Hodonína, zůstáva Jirka Krejcar a nově se nám povedl do středu zálohy z Velimi David Snop (dřívě Admira Praha a Zápy v ČFL). Zdá se také, že už jsou u konce jednání o hostování navrátilce z Libiše - Radka Matouška. No a do útoku přichází také exligový Tomáš Klinka... a samozřejmě zůstává také nejlepší střelec jara Ajdin Mustedanagič!

Dosavadní výsledky z přípravy:
Újezd - Třeboradice 2 : 6
Újezd - Jílové 7 : 3