Novým trenérem A-týmu mužů je Milan Šafr

Po skončení fotbalové sezóny 2013/2014 u nás po půlročním působení ukončil na svoji žádost trenérskou činnost Ivan Čabala. Rádi bychom mu za celý klub poděkovali za velmi dobře odvedenou práci, kterou potvrzují výsledky v jarní části sezóny. Dále mu také touto cestou přejeme mnoho úspěchů v novém sportovním působení a také v soukromém životě.

Po výběru z několika oslovených trenérů pro A-tým mužů jsme nakonec vybrali Milana Šafra. Cíl pro náš A-tým mužů zůstává stále stejný, a sice postup zpět do přeboru! My pevně věříme, že trenér bude schopen mužstvo připravit tak, abychom o postup opravdu mohli reálně bojovat.

Nezbývá, než popřát nově jmenovanému trenérovi, ať se mu u nás v klubu daří a jeho působení povede ke spokojenosti vedení klubu, hráčů a v neposlední řadě i našich fanoušků!!!

VV FK Újezd nad Lesy