Jmenování nového trenéra A-týmu mužů

Dne 12.12. byl odvolán trenér A mužstva Václav Šebesta a od nového roku přichází k mužstvu nový trenér, pan Ivan Čabala. Během příštího týdne dostanou všichni hráči informaci, jak bude probíhat zimní příprava, rozpis tréninků a ostatních detailů zimní přípravy. Úterní fotbálek 17.12. platí, trénink povede Petr Křelina.

Na závěr bych rád jménem výboru poděkoval Vaškovi Šebestovi za dobře odvedenou práci v Újezdě a popřál mu hodně úspěchů v dalším trenérském angažmá.

Zároveň také přeji Vám všem hezké Vánoce, odpočiňte si, nalaďte se fotbalově na jaro, abychom se dostali z té výsledkové bídy do klidnějších vod a sezónu si užili.

Martin Mora