FK Újezd nad Lesy – TJ Kyje Praha 14 1:3 (1:1)

Neděle 19. dubna 2015 od 17:00 hod (Újezd nad Lesy)

FK Újezd nad Lesy – TJ Kyje Praha 14 1:3 (1:1)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Pecho - Znamenáček, Čížek, Daníček, Zeman (70´Moudrý) - M.Kovář (46´Šebesta), Cikhart (46´P.Kovář), Boev, Kohout (46´Marc) - Fišer, Mustedanagič

připraven na střídání: Hlubuček

branka: Mustedanagič

ČK: 35´Boev

Tento zápas se nám od začátku do konce nepovedl! Chyběl nám hlavně pohyb všech hráčů, ale i nasazení a kvalitní provedení i zdánlivě jednoduchých přihrávek.

A to i přesto, že jsme se v tomto zápase dostali do rychlého vedení. Celá situace se odehrála tak, že Ajdin dostal balón do nohy a dokázal se protáhnout kolem bránícího hráče a střelou na zadní tyč otevřel v cca 15 minutě skóre tohoto zápasu. Náš tým ale ani tato skutečnost nedokázala uklidnit a místo kombinační hry jsme spoustu míčů nakopávali a tím jsme stále víc a víc vypadávali ze hry. Soupeř organizovaně bránil a podnikal především rychlé brejky. Ale dokázal i podržet míč u našeho vápna a po kombinacích se dostávat do zakončení. Další klíčový moment celého zápasu se stal v cca 35 minutě, kdy se nechal po oplácení vyloučit Vasil Boev! Bohužel se nám nepodařilo udržet vedení do poločasu a ve 40 minutě jsme inkasovali, když šel soupeř do rychlého brejku, po naší ztrátě balónu na útočné polovině. Dlouhým nákopem se soupeř dostal až do našeho vápna, tam zasáhl obraným skluzem míč náš stoper, ale balón se bohužel opět odrazil k soupeři a ten z blízka prostřelil Dana v bráně. Poločas tedy skončil remízovým stavem 1:1.

Trenér po špatném a ospalém výkonu celého týmu vystřídal o půli téměř celou zálohu. Ve druhém poločase jsme nechtěli jen bránit, ale pokusit se, i přes početní nevýhodu, o vstřelení branky a získání tří bodů pro náš tým. Herní projev se ale bohužel nepodařilo moc změnit a ani přístupem jsme si vyhrát nezasloužili. Navíc se dvakrát gólově prosadil náš soupeř. Vedení získal na svou stranu po nakopnutém vysokém balónu, který se odrazil před naše vápno a při nereagování naší obrany si k němu doběhl hráč soupeře a střelou k tyči skóroval. Poslední gól jsme dostali po standardní situaci, kdy jsme nechali na zadní tyči hlavičkovat volného hráče soupeře.

Za výkon v tomto zápase se můžeme pouze omluvit všem divákům a napravit to zase jen na hřišti v dalších zápasech.