FK Újezd nad Lesy – SK Citadel Dolní Chabry 0:1 (0:1)

Sobota 8. listopadu 2014 od 14:00 hod (Újezd nad Lesy)

FK Újezd nad Lesy – SK Citadel Dolní Chabry 0:1 (0:1)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Pecho - Moudrý (60´Malý), Hladík, Zeman, Daníček - Kohout (45´P. Kovář), Cikhart (45´Novotný), Otopal, M.Kovář - Šebesta - Fišer

připraveni ke střídání: Hlubuček, Plašil

Komentář k tomuto zápasu se nepíše lehce! Náš výkon byl v některých fázích zápasu tragický.

V začátku zápasu jsme ještě navázali na bojovný výkon na Braníku a byli jsme lepším týmem na hřišti. Asi prvních dvacet minut se nám dařilo držet víc míč na kopačkách a dostávat se do šancí. Postupem času se ale náš výkon horšil a to ve všech směrech! Nedařila se nám rozehrávka, kazili jsme jednoduché přihrávky a tak se na nás valil jeden útok za druhým. Ke konci poločasu jsme inkasovali po několika po sobě následujících chyb. V tuto dobu jsme si o inkasování gólu vysloveně říkali.

Ve druhém poločase jsme se postupně opět dostávali do hry a začali jsme více kombinovat a hrát jednodušeji. Začali jsme soupeře přehrávat, který už převážně pouze bránil a podnikal rychlé protiútoky. Začali jsme se dostávat i několika šancí, ale bohužel se nám nepodařilo proměnit ani ty nejvyloženější! Ke konci zápasu jsme již otevřeli hru a do šancí se tak dostával i náš soupeř. Do konce utkání už se ale nepodařilo skórovat žádnému týmu a tak jsme prohráli nejtěsnějším výsledkem 1:0.

Chtělo by se říci, že jsme si za výkon ve druhém poločase zasloužili minimálně vyrovnat, ale za hrozný výkon v prvním poločase, kdy nám chybělo nasazení, sebemenší pohyb a nebyli jsme schopní dát si za sebou alespoň tři přihrávky, jsme z tohoto zápasu nezískali ani bod po zásluze!