FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 74 (48%)
FB našeho FK ÚnL 23 (15%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 36 (24%)
Stránky FAČR fotbal.cz 14 (9%)
Jiné 6 (4%)
Celkový počet hlasů: 153

SK Hostivař – FK Újezd nad Lesy 0:1 (0:0)

Sobota 4. října 2014 od 10:30 hod (Hostivař)

SK Hostivař – FK Újezd nad Lesy 0:1 (0:0)
                                  
sestava FK Újezd nad Lesy:

Hlubuček - Folauf, Zeman, Daníček, Šebesta - Plašil, Otopal, Bednář (68´Moudrý), M.Kovář - Fišer, Kohout

připraven ke střídání: Havel
                            
branka: Fišer (PK)

                                  

K dalšímu utkání I.A třídy jsme zajížděli na půdu Hostivaře. Soupeř měl dobrý vstup do sezóny, jelikož první tři zápasy vyhrál. My jsme ale chtěli vítězstvím potvrdit zisk tří bodů z předešlého utkání.

Bohužel se nám v průběhu týdne rozšířila už tak velká marodka o další hráče. Zároveň bych chtěl konstatovat fakt, že někteří hráči, se kterými se počítá do zápasu, ohlásí svou neúčast, den před výkopem utkání. A tak jsme k mistrovskému utkání odjížděli v počtu 13 fotbalistů.

Do utkání jsme vlétli s velkou odhodlaností a bojovností. Naše převaha v úvodních minutách, vyústila v několik zajímavých příležitostí. Avšak ani jednu možnost ke skórování jsme nevyužili a soupeř začínal vyrovnávat hru. Ke konci prvního poločasu se trošku vytratilo tempo utkání a hra byla z obou stran nepřesná a plná soubojů. Některé z nich ocenil rozhodčí žlutou kartou.

Zpočátku druhého poločasu jsme nechali soupeře, aby tvořil hru a trošku jsme se zatáhli. Naštěstí jsme Hostivař do vyložené šance nepustili. Po této slabší desetiminutovce jsme se vrátili k aktivní hře ze začátku utkání. Vytvářeli jsme si šance, které volali po gólech. Neproměněné možnosti nás naštěstí neodradily od naší kombinační hry. Své útoky jsme zejména táhli po stranách, kde jsme měli více prostoru pro kombinaci. Po jedné takové akci se do šance řítil Fišer, kterého ale v pokutovém území nedovoleně zastavil obránce domácích. Následovala penalta, kterou Fišer nekompromisně proměnil. Soupeř musel reagovat na naše vedení a svého stopera vysunul do útoku. Otevřená obrana domácích nám ale vyhovovala. Možnosti soupeře jsme eliminovali v zárodku a sami jsme podnikali rychlé protiútoky, které měli skončit brankou. Bohužel se ale nestalo a tak jsme se museli strachovat o výsledek až do posledního hvizdu rozhodčího. Hostivař, díky naší dobré obranné práci, jsme v samotném závěru do žádné velké šance nepustili a tak jsme mohli slavit vítězství.

Utkání se nám po různých peripetiích se sestavou vydařilo a zaslouženě jsme zvítězili. Hráče je třeba pochválit, jak k zápasu přistoupili a jak se vydali ze všech svých sil. Jedinou zápornou zprávou pro nás bylo zranění Bednáře, který si poranil kotník a bude nám chybět minimálně 4 týdny.

                           
Petr Kovář