TJ Kyje Praha 14 – FK Újezd nad Lesy 1:3 (1:1)

Neděle 21. září 2014 od 16:30 hod (Kyje)

TJ Kyje Praha 14 – FK Újezd nad Lesy 1:3 (1:1)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček - Daníček, Zeman, Hladík, Křelina - Šebesta, Otopal (80´Cikhart), Bednář, Kovář M. - Fišer, Kohout

připraveni ke střídání: Pecho, Čermák, Plzák

branky: vlastní, Fišer, Kohout

K dalšímu mistrovskému zápasu jsme nastoupili na půdě nováčka soutěže a to v Kyjích.
Do zápasu jsme vstoupili o něco razantněji než soupeř. Ale žádnou větší gólovou příležitost jsme si nevypracovali. Zhruba po půl hodině hry jsme nechali ve středu hřiště volného protihráče, který našel naběhnuvšího útočníka, který přehodil našeho brankáře. Po obdržené brance jsme byli zkoprnělí, nedokázali jsme podržet balón a nebýt štěstí, mohli jsme prohrávat o dva góly. Do hry nás vrátil až vlastní gól soupeře, od kterého jsme se odrazili k lepšímu výkonu. Ještě do přestávky jsme mohli strhnout vedení na svou stranu, avšak své příležitosti jsme nedokázali zužitkovat. A tak se šlo do kabin za stavu 1:1.

Po přestávce jsme na soupeře, jak se říká, vletěli a díky bojovné a kombinační hře jsme soupeře přehrávali. A tak nebylo divu, že jsme se díky Fišerovi brance ujali vedení, kdy chladnokrevně zakončil svůj sólo nájezd. Soupeř z Kyjí si kromě pár standardních situací nevypracoval žádnou větší šanci a tak jsme bojovné utkaní, pět minut před koncem, po krásné kombinaci, pojistili gólem na 3:1. Svou druhou branku v letošním ročníku vsítil Vráťa Kohout.

Vítězství jsme si už nenechali vzít a tak jsme si mohli poprvé v sezóně zakřičet na počest zisku tří bodů.

Petr Kovář