Spartak Kbely – FK Újezd nad Lesy 2:1 (1:0)

Neděle 24. srpna 2014 od 17:00 hod (Kbely)

Spartak Kbely – FK Újezd nad Lesy 2:1 (1:0)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Pecho - Daníček, Zeman, Hladík, Křelina (70´Borovička) - Moudrý, Kohout, Fišer, Šebesta - Novotný (75´Bednář), Bárta

připraveni na střídání: Havel, Gruber, Plašil

branka: Bárta

Po prospaném prvním poločase, kdy měl soupeř 2 vyložené šance (jednou nastřelil břevno a po rohu nás zachránil brankář Pecho), nakonec proměnil v závěru až tu třetí, zpočátku nevinně vyhlížející. Naši hráči nechali lehkovážně protihráče projít od poloviny hřiště a jeho zakončení na první tyč jen přihlíželi.

Za soupeřem jsme v prvním poločase zaostávali ve všem! Především v nasazení v soubojích, pohybu a klidu v rozehrávce.

Do druhé půle nastoupil Újezd jako vyměněný, dostávali jsme se do tlaku a zaslouženě vyrovnali. Po krásném zatažení a zpětné přihrávce Moudrého zakončoval Bárta. Ve chvílích, kdy soupeř čekal na to, kdy podruhé skórujeme (po góle volala hlavně šance Kohouta), jsme ale po hrubce obrany a brankáře opět poslali soupeře snadno do vedení.

Do konce zápasu zbývalo ještě dost času, ale náš tým už se k pořádnému ohrožení branky soupeře nedostal.

Za první poločas jsme si vyhrát určitě nezasloužili a zbytečnou chybou přišli alespoň o bod.

Milan Šafr