B muži:středa 29.4. 17.30 Fk Újezd nad Lesy - Junior 7:1

FK Újezd nad Lesy - Junior 7:1(1:1)

Pecho
Sochovič      Mareš     Otopal   Marc
(75.Brabec)                           (46.Cikhart)
                      Moudrý
Malý                       Šebesta     Borovička
(70.Plašil)                                (73.Fučík)
                Křelina         Damborský
                                   (80:Urban)

Branky:2xDamborský,2xCikhart,Křelina,Brabec,vlastní

Další mistrovské utkání jsme hráli nezvykle ve středu a přivítali mužstvo Junioru.
Hned od začátku jsme dávali najevo, že chceme diktovat tempo. Kluci byli aktivní a na fotbal se dalo dívat. V 20 min byl ve vápně faulovám Borovička, ale píšťalka zůstala hluchá. Spravedlnost se. ale ukázala neboť z následného rohu  dal náš šutér Damborský nezvykle hlavou prvního góla.
 Hosté vyrovnali z penalty,kterou vyrobil Borovička. Vlétl při obranném úkolu do vápna jak pendolino a poslal utočníka z Junioru k zemi. Pak úřadoval hlavně Křelina při ukázkách jak zahodit gólové šance.

Do druhého poločasu jsme nastopili s jednou změnou. Nový hráč Cikhart  hned diváky po sedmi minutách odměnil gólem. Další gól vstřelil Damborský z penalty, která byla  za faul na něho.Čtvrtý gól přidal opět Cikhart. Pátý gól vstřelil náš nejlepší zahazovač šancí Křelina. Z blízka trefil levou nohou šibenici. Šestý gól vstřelil Brabec, když přeloboval hostujícího brankaře.
Zkáza hostů byla dokonána po prudkém centru Plašila a z následné teče si hosté dali vlastní gól.
Jsem rád, že hráči potěšili diváky hezkým výkonem a spravili si reputaci po minulém zpackaném utkání na naší trávě.