FK Újezd nad Lesy B – SK Třeboradice B 0:2 (0:0)

Na domácím trávníku jsme přívítali ambiciózní tým rezervy z Třeboradic, který zatím přišel pouze o tři body v předchozím utkání s rezervou Cholupic. Utkání začalo velkým tlakem hostujícího týmu, ale naše naše pozorná obrana si s tím poradila. Kolem 20.min se hra vyrovnala a my začali i útočit, ale bez výrazného úspěchu. Do šaten se šlo za bezbrankového stavu.

V 55.min jsme se dostali do největší šance. Hosté špatně rozehráli a díky tomu se dostal do tutovky Svoboda. Nejprve sám před brankářem velmi špatně zakončil, ale odražený míč se dostal znovu před něj a on netrefil prázdnou bránu. Byla to ukázka marnosti našich útočníků. V 65.min se zranil Bednář a bohužel naše hra od té doby byla špatná. V 70.min nás poprvé potrestali hosté, když střídající hráč vedl balon, který před vápnem poslal podél naši obrany svému spoluhráči, který se nemýlil - 0:1. Po obdržené brance se naše obranná hra otevřela a po chybě a následném špatném vyběhnutí golmana Havla nás v 83.min podruhé potrestali - 0:2

Musíme přiznat, že hosté byli lepší. Alarmující je bohužel výkon našich útočníků. V šesti utkáních dali jeden gól. Zbytek vstřelili záložníci. Kdo se podívá na tabulku a dosavadní výsledky,tak zjistí, že jsme hráli zatím jenom s týmy z horní poloviny tabulky, ale na to se nemůžeme vymlouvat. Jsme nejhůře střílející tým soutěže a proto se krčíme až na dvanáctém místě tabulky.

Příští utkání jedeme na Junior a já doufám, že se tm probudí

Petr Křelina

Sestava FK Újezd nad Lesy B: Havel - Mára, Cikhart, Krejčí, Fučík - Hladík - Sochovič (85´Váňa), bednář (65´ Podlipný), Borovička - Svoboda (60´Veselý), Damborský