SK Ďáblice B – FK Újezd nad Lesy B 4:1 (2:0)

Sobota 24. srpna 2013 (tráva Ďáblice)

SK Ďáblice "B" – FK Újezd nad Lesy "B" 4:1 (2:0)

sestava FK Újezd nad Lesy:

Havel

Borovička     Cikhart       Folauf     Mach

Podlipný

Váňa       Bednář (85.Santarius)     Kovář (70.Veselý)

Svoboda     Kaucký

branka: Svoboda

Na první mistrovské utkání jsme jeli na horkou půdu Ďáblic, které bylo nejlépe střílející mužstvo v Praze. V druhé min jsme se dostali do první šance díky Kauckému, ale to bylo na dlouhou dobu vše. V osmé min. jsme již prohrávali 2:0, když druhý gól dostal Havel z penalty, kterou sám vyrobil. V 25 min viselo snížení na vlásku, ale Bednář penaltu za ruku domácích neproměnil. V cestě do sítě stála tyčka.

Do druhého poločasu jsme vlétli a brzy dokázali díky Svobodovi snížit. Dále jsme tlačili, ale šance se zahazovaly jak na běžícím pásu. Bohužel heslo nedáš - dostaneš se dostavilo. V 84 min jsme dostali vlastňák, jaký dlouho nebyl viděn. Domácí útočník Mašek při samostatném úniku pře-loboval našeho gólmana, ale trefil jenom tyčku. Havel se stačil ještě otočit a od jeho ramene se míč odrazil do naší branky. V poslední minutě jsme ještě dostali čtvrtý gól. Výsledek vůbec neodpovídá průběhu utkání, ale hraje se na góly a ty dávali zkušenější domácí. Je dobré, že jsme neprodali kůži zadarmo.

Petr Křelina