FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 14 (25%)
FB našeho FK ÚnL 11 (20%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 19 (34%)
Stránky FAČR fotbal.cz 9 (16%)
Jiné 3 (5%)
Celkový počet hlasů: 56

FK Ujezd - Stodulky

23. kolo 24.5. 2015 17:00

FK Újezd nad Lesy - Sokol Stodůlky 3:0 (2:0)

Branky : 5' Andras Lukáš, 27' Lipár Dominik, 85' Kostka Jakub

Sestava :

Maršák Rudolf - Plzák Lukáš, Kostka Jakub, Čížek Martin, Čermák Daniel - Lipár Dominik, Foltman Petr, Radotínský Michal, Pinkas Martin, Korbel Michal - Andras Lukáš

Střídání: Šimek Pavel, Vaníček Tomáš, Černý Tomáš, Drdla Lukáš, Marek Jan 

Komentář :
V dalším zápase nás čekal aktuálně poslední tým tabulky, který ovšem minule přesvědčivě vyhrál doma nad Loko Vltavín.

My jsme měli vstup do zápasu hodně vlažný a v úvodu nabídli hostům 2 vyložené šance. Naštěstí je neproměnili a tak nedorozumění mezi stoperem a gólmanem trestal Andy - 1:0. Branka neměla na vývoj zápasu moc velký vliv. Nadále se hrálo s velkým množstvím nepřesností na obou stranách a navíc bez nějakých vyložených šancí. A když už jsme si nějakou vypracovali, tak ji Korby trestuhodně zazdil. Naštěstí chvíli poté ho zastoupil Lipi, když přesně zakončil výpad z pravé strany - 2:0. A za tohoto stavu jsme odešli do kabin.

Do druhé půle jsme hlavně chtěli zklidnit a zpřesnit hru a přidat uklidňující třetí branku. Soupeř byl ale jiného názoru a rozhodně nechtěl prodat svojí kůži lacino. Sice jsme ho do nějakých vyloženějších šancí nepouštěli, ale rozhodně zvýšil míru bojovnosti a výsledkem byl pokutový kop. Naštěstí hostující exekutor zahrál míč pouze do břevna a následnou dorážku jsme už zvládli. Tato situace nás přeci jen trochu probudila a výsledkem byla tisíciprocentní šance Lipiho a stoprocentní šance Pinkyho. Ujala se však až konečně fotbalová akce po pravé straně, když samostatný postup zakončil přesně Kuba Kostka - 3:0. Pak už se zápas jen dohrával a my si připsali další 3 jarní body.

Opět se potvrdilo, že proti silnějším soupeřům hrajeme lépe. Dnes to byl fotbal plný nepřesností a soubojů, ze kterého jsme naštěstí vyšli vítězně. Kdyby soupeř snížil z penalty, mohlo to být ještě zajímavé. Příště jedeme na Tempo, a tak doufám že přivezeme body i z venku.