FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 74 (48%)
FB našeho FK ÚnL 23 (15%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 36 (24%)
Stránky FAČR fotbal.cz 14 (9%)
Jiné 6 (4%)
Celkový počet hlasů: 153

Turnaj MP Běchovice - výsledky

Tak máme zase medaili za krásné třetí místo, kterou vybojovali kluci z mladší přípravky "áčka" ve složení: Kryštof Kulhavý, Vašek Pátek, Filip Nepraš, Patrik Meloun, Denis Ivanski a Jonáš Jirman.

Komentář "A" - po prvním zápasu se Slovanem Bohnice seběvědomí jen lítalo, co také k tomu dodat výsledek 9:0 ve prospěch Újezda hovořil jasně.
   Do druhého zápasu nastoupili kluci proti Klánovicím a zápas to byl o poznání těžší, kluci ale hráli zodpovědně a hlavně v brance čaroval Jonáš, takže 2:0 pro nás.
   No a poslední zápas kluci bojovali o první místo v základní části proti Karlínu, bylo to hodně vyrovnané a měli jsme i trochu navrch, jenže jsme zřejmě podcenili našeho "přeběhlíka" Vaška Hrdinu, který to bohužel na sebe vzal a vyrovnaný výsledek strhnul na stranu Karlína. Konečné skóre nakonec svítilo 2:3 v náš neprospěch.
   Áčko tedy nastoupilo k zápasu o třetí místo proti klukům ze Satalic. První branka sice padla do naší sítě, avšak všechny ostatní - a byly 4 - do sítě soupeře. Takže třetí místo celkem s přehledem vybojováno s výsledkem 4:1 pro Újezd.
-----------------------------------------------------------------------------------------

Újezdské "béčko" mladší přípravky ve složení Šimon Fajkus, Max Berka, Jakub Roman, Denis Král, Vítek Vlk, Adam Vanoušek a Martin Šváb, skončilo tentokrát na šestém místě.

Komentář "B" - v prvním zápasu kluci z "béčka" nastoupili proti Sokolu Dolní Počernice a byl to neskutečně vypjatý zápas, který kluci dokázali přetavit ve výhru 2:1 po té co Max dvakrát udeřil a obrátil z pro nás nepříznivého stavu 0:1.
   Druhý zápas byl o poznání bolestnější - nastoupili jsme proti Třeboradicím které, "co si budeme povídat", měli celkem slušnou hmotnostní převahu (a taky pár šikovných kluků...). Nestačili jsme na ně, branku nedali a naopak dostali příděl 4, tedy 0:4 v náš neprospěch.
   Na poslední zápas ve skupině jsme si docela věřili, jenže jsme prostě nedávali góly, takže vyrovnaný zápas s SK Satalice nakonec i vyrovnaně skončil - 1:1.
   Bodově jsme na tom nakonec byli stejně jako Satalice (4 body), jenže nám chyběli nastřílené branky, takže do zápasu o třetí místo nakonec šly Satalice (proti našemu áčku).
   Poslední zápas turnaje jsme tedy hráli o 5. - 6. místo proti Klánovicím. Kluci byli hodně zklamaní, málo nabuzení a zřejmě to promítli do své snahy a chuti hrát. Klánovice nás lehce vyklepli 3:0 a skončili jsme tedy na šesté příčce.

Na závěr nutno říct, že skupina B byla hodně zamotaná a výsledky úplně neodpovídaly kvalitám týmů. Jako příklad uvedu Dolní Počernice, které jako jediné porazily první Třeboradice a samy skončily až za námi, na sedmém místě...   
-----------------------------------------------------------------------------------------

Níže je výsledná tabulka.


KONEČNÉ POŘADÍ
1. SK TŘEBORADICE
2. SOKOL KARLÍN
3. FK ÚJEZD n. LESY „A“
4. TJ SK SATALICE
5. FK KLÁNOVICE
6. FK ÚJEZD n. LESY „B“
7. SOKOL DOLNÍ POČERNICE
8. SLOVAN BOHNICE