Turnaj MP Běchovice - výsledky

Tak máme zase medaili za krásné třetí místo, kterou vybojovali kluci z mladší přípravky "áčka" ve složení: Kryštof Kulhavý, Vašek Pátek, Filip Nepraš, Patrik Meloun, Denis Ivanski a Jonáš Jirman.

Komentář "A" - po prvním zápasu se Slovanem Bohnice seběvědomí jen lítalo, co také k tomu dodat výsledek 9:0 ve prospěch Újezda hovořil jasně.
   Do druhého zápasu nastoupili kluci proti Klánovicím a zápas to byl o poznání těžší, kluci ale hráli zodpovědně a hlavně v brance čaroval Jonáš, takže 2:0 pro nás.
   No a poslední zápas kluci bojovali o první místo v základní části proti Karlínu, bylo to hodně vyrovnané a měli jsme i trochu navrch, jenže jsme zřejmě podcenili našeho "přeběhlíka" Vaška Hrdinu, který to bohužel na sebe vzal a vyrovnaný výsledek strhnul na stranu Karlína. Konečné skóre nakonec svítilo 2:3 v náš neprospěch.
   Áčko tedy nastoupilo k zápasu o třetí místo proti klukům ze Satalic. První branka sice padla do naší sítě, avšak všechny ostatní - a byly 4 - do sítě soupeře. Takže třetí místo celkem s přehledem vybojováno s výsledkem 4:1 pro Újezd.
-----------------------------------------------------------------------------------------

Újezdské "béčko" mladší přípravky ve složení Šimon Fajkus, Max Berka, Jakub Roman, Denis Král, Vítek Vlk, Adam Vanoušek a Martin Šváb, skončilo tentokrát na šestém místě.

Komentář "B" - v prvním zápasu kluci z "béčka" nastoupili proti Sokolu Dolní Počernice a byl to neskutečně vypjatý zápas, který kluci dokázali přetavit ve výhru 2:1 po té co Max dvakrát udeřil a obrátil z pro nás nepříznivého stavu 0:1.
   Druhý zápas byl o poznání bolestnější - nastoupili jsme proti Třeboradicím které, "co si budeme povídat", měli celkem slušnou hmotnostní převahu (a taky pár šikovných kluků...). Nestačili jsme na ně, branku nedali a naopak dostali příděl 4, tedy 0:4 v náš neprospěch.
   Na poslední zápas ve skupině jsme si docela věřili, jenže jsme prostě nedávali góly, takže vyrovnaný zápas s SK Satalice nakonec i vyrovnaně skončil - 1:1.
   Bodově jsme na tom nakonec byli stejně jako Satalice (4 body), jenže nám chyběli nastřílené branky, takže do zápasu o třetí místo nakonec šly Satalice (proti našemu áčku).
   Poslední zápas turnaje jsme tedy hráli o 5. - 6. místo proti Klánovicím. Kluci byli hodně zklamaní, málo nabuzení a zřejmě to promítli do své snahy a chuti hrát. Klánovice nás lehce vyklepli 3:0 a skončili jsme tedy na šesté příčce.

Na závěr nutno říct, že skupina B byla hodně zamotaná a výsledky úplně neodpovídaly kvalitám týmů. Jako příklad uvedu Dolní Počernice, které jako jediné porazily první Třeboradice a samy skončily až za námi, na sedmém místě...

Níže je výsledná tabulka.

KONEČNÉ POŘADÍ
1. SK TŘEBORADICE