FC Meteor Praha - FK Újezd nad Lesy   16 : 0  (11:0)

Sestava: Hora F. – Michalec T., Uchytil F., Talač J. –  Nepraš F., Nykodým T., Tuzar M. – Drobný M. – stř.   Roman J., Tupý D.

FK Újezd nad Lesy – SK Libuš  0 : 4  (0:2)

Sestava: Golka M. – Suchánek Š., Uchytil F., Michalec T. –  Tuzar M., Nykodým T., Drobný M. – Vojta J. – stř.  Nepraš F., Roman J., Tupý D.

Sobota 25.3.2017, 13:30 hod., hřiště Zličín – UMT

FC Zličín - FK Újezd nad Lesy   4 : 2  (1:1)

Sestava: Hora F. – Tuzar M., Uchytil F., Talač J.. –  Nepraš F., Dvořák S., Golka M. – Drobný M. – stř.   Roman J., Tupý D.

Neděle  12.3.2017, 13 hod., hřiště ZŠ Mikulova – UMT.

FK Újezd nad Lesy – ABC Braník   0 : 5  (0:3)

Sestava: Hora F. – Michalec T., Uchytil F., Nykodým T. –  Suchánek Š., Dvořák S., Rybanský J. – Golka M. – stř.  Nepraš F., Roman J., Novák J.

V hodně kombinované sestavě jsme příliš nepřesvědčili a s běhavým a důrazným soupeřem jsme zaslouženě prohráli.

Neděle 20.11., 11:45 hod., hřiště Podolí – tráva

Slavoj Podolí – FK Újezd n.L.   9 : 1  (3:0)

Gól: Tuzar

Sestava: Hora F. – Michalec T., Uchytil F., Nykodým T. – Tuzar M., Golka M., Novák J. – Drobný M. – stř. Talač J.

Sobota 12.11., 10:30 hod., hřiště Újezd nL. – tráva

FK Újezd nad Lesy – TJ Praga  8 : 5  (4:1)

Gól: Novák 4, Dvořák 2, Drobný 2

Sestava: Golka M. – Michalec T., Uchytil F., Tuzar M. –  Suchánek Š., Dvořák S., Novák J. -Drobný M. – stř.  Talač J., Nykodým T.

Neděle 6.11., 15 hod.. hřiště Motorlet – UMT

FK Motorlet  - FK Újezd n.L.   8 : 3  (5:0)

Góly: Novák 2, Golka

Sestava: Hora F. – Nykodým T., Uchytil F., Tuzar M.  - Vojta J., Dvořák S., Novák J., - Golka M. – stř. Suchánek Š., Michalec T.

Úterý 25.10., 16:30 hod., hřiště Újezd nL. – tráva

FK Újezd nad Lesy – FK Dukla JM  4 : 1  (2:0)

Gól: Golka 2, Drobný, Suchánek

Sestava: Hora F. – Michalec T., Uchytil F., Nykodým T. –  Novák J., Vojta J., Drobný M. – Golka M. – stř. Suchánek Š., Tuzar. M., Talač J.

Sobota 22.10., 13 hod., hřiště Újezd n.l. - tráva

FK Újezd nad Lesy – Slávia Praha  1 : 10  (1:4)

Gól: Suchánek

Sestava: Hora F. – Michalec T., Uchytil F., Nykodým T. –  Novák J., Suchánek Š., Drobný M. – Golka M. – stř. Tuzar M., Nešpor F.

Sobota 15.10., 14:15 hod., hřiště Ruzyně - tráva

Dukla Praha C  – FK Újezd nad Lesy   10 : 7  (6:4)

Góly: Novák 5, Vojta, Golka

Sestava: Hora F. – Nykodým T., Uchytil F., Vojta J. –  Novák J., Dvořák S., Drobný M. – Golka M. – stř. Suchánek Š., Talač J.. Michalec T.

Neděle 9.10., 10 hod., hřiště Újezd nL. – tráva

FK Újezd nad Lesy – ČAFC Praha  3 : 1  (1:0)

Gól: Novák 2, Golka

Sestava: Hora F. – Michalec T., Uchytil F., Tuzar M. –  Vojta J., Dvořák S., Drobný M. - Novák J.. – stř. Suchánek Š., Golka M.

Sobota 1.10., 12:45 hod., hřiště Střešovice - UMT

SK Střešovice 1911 – FK Újezd nad Lesy   6 : 3  (3:1)

Góly: Novák 2, Suchánek

Sestava: Hora F. – Nykodým T., Tuzar M., Michalec T. –  Suchánek Š., Dvořák S., Talač J.. – Drobný M. – stř. Novák J., Golka M.

Čtvrtek 22.9., 17 hod., hřiště újezd n.L. – tráva

FK Újezd nad Lesy – Meteor praha VIII  1 : 5  (0:3)

Gól: Novák

Sestava: Hora F. – Michalec T., Uchytil F., Tuzar M. –  Vojta J., Dvořák S., Novák J. - Golka M. – stř. Suchánek Š., Drobný T., Nykodým T.

Sobota 17.9., 13:45 hod., hřiště Libuš – tráva

SK Libuš – FK Újezd nad Lesy   3 : 3  (1:1)

Góly: Novák 2, Drobný

Sestava: Hora F. – Nykodým T., Uchytil F., Tuzar M. –  Novák J., Vojta J., Drobný M. - Golka M. – stř. Suchánek Š., Michalec T.

Podle předvedené hry asi zasloužená remíza, ale podle průběhu ztracené dva body.

Domácí začali utkání aktivněji a vytvořili si pár dobrých příležitostí, které však nevyužili.

Postupem času se hra vyrovnala a útočné akce se střídali na obou stranách. Libuši se nakonec podařilo jednu příležitost využít a po první půli vedli 1:0. Druhý poločas začali naši kluci velmi dobře a podařilo se jim výsledek otočit na 1:3. Domácí však nesložili zbraně a snažili se s výsledkem ještě něco udělat, kolikrát i za cenu nečistých zákroků, které nezkušený rozhodčí toleroval (skluzy ze předu = šlapák, evidentní strkání). V polovině druhé půle po intervenci domácího trenéra, který přišel za rozhodčím až na hřiště (což jsem v této soutěži ještě neviděl), rozhodčí z nepřímého kopu, který asi ani nebyl, uděl pokutový kop a domácí snížili. Po tomto sporném výroku, sudí ztratil téměř kontrolu nad utkáním a zápas se dohrával v nervózním prostředí. Nakonec tři minuty před koncem bylo srovnáno, když jsme si z přemíry snahy dali nešťastně vlastí gól.

Je škoda, že jsme dobře rozehrané utkání nedotáhli do vítězného konce, ale na druhou stranu jsem rád, že se nikdo nezranil, protože již dlouho jsme neviděl soupeře, který hrál od začátku tak nečistě a některé zákroky byly opravdu o zdraví.

Sobota 10.9., 15 hod., hřiště Újezd n.L. -  tráva

FK Újezd nad Lesy – FC Zličín  8 : 2  (3:2)

Góly: Novák 4, Golka, Dvořák, Vojta, Uchytil

Sestava: Hora F. – Vojta J., Uchytil F., Tuzar M. –  Suchánek Š., Dvořák S.,  Novák J. - Golka M. – stř. Nykodým T., Drobný M., Michalec T.

Začátek domácího utkání se nám nepovedl, několik hráčů bylo asi myšlenkami jinde než na hřišti  a hned  z prvního útoku po hrubce obrany i brankáře jsme prohrávali 0:1. Naše hra měla daleko k výkonu z prvního utkání, když jsme k tomu ještě neproměňovali šance dlouho byl soupeř na koni. Až ve 20 minutě se nám podařilo po rohu vyrovnat, hru jsme zpřesnili a výsledek otočili na 3:1. Ke konci poločasu soupeř snížil a tak jsme do druhé půle nastupovali s obavami. Jenomže druhý poločas byl z naší strany o dost lepší než první, gól na začátku nás uklidnil a skóre postupně narůstalo až na konečných 8:2. Výkon z prvního poločasu byl varováním, nemůžeme začít utkání nesoustředěně a až v průběhu utkání si uvědomit, že jsme na hřišti a měl bych hrát fotbal.

Sobota 3.9., 8:30 hod., hřiště Háje - UMT.

FC Háje JM – FK Újezd nad Lesy   3 : 5  (2:1)

Góly: Novák 4, Suchánek

Sestava: Hora F. – Nykodým T., Uchytil F., Tuzar M. –  Novák J., Vojta J., Talač J. - Golka M. – stř. Suchánek Š., Mužík M.,

První podzimní soutěžní utkání na Hájích jsme zvládli až nečekaně dobře. Již při rozcvičení bylo na klukách vidět odhodlání poprat se o dobrý výsledek na pro nás neoblíbené umělce. Utkání bylo od začátku vyrovnané, ale soupeř dokázal trestat naše chyby a tak ve 20 minutě vedl o dva góly. Naši hráči však nesložili zbraně, podařilo se jim snížit a před koncem prvního poločasu dokonce vyrovnat, ale rozhodčí nepochopitelně branku neuznal (míč v zámezí ?, že nebyl potvrdili i domácí).

Druhý poločas jsme začali skvěle a po pěti minutách jsme vedli již 2:3. V polovině druhé půle jsme zvýšili na 2:4 a zdálo se, že utkání v poklidu dohrajme. Pak přišel však druhý sporný moment a rozhodčí proti nám nařídil velmi přísný pokutový kop, z kterého domácí snížili na rozdíl jedné branky. Nás to však nepoložilo, dále jsme byli aktivní a po pár minutách zvýšili na 3:5 a utkání již z přehledem dohráli. Hráče musím za předvedený výkon pochválit, a když budou hrát i v dalších zápasech takto, můžeme sehrát v této soutěži důstojnou roli.