Útočníci 350 (33%)
Realizační tým 436 (42%)
Celkový počet hlasů: 1047

FK Újezd - TJ Březiněves 8:4 (poločas 5:3)

FK Újezd nad Lesy - TJ Březiněves 8:4 (poločas 5:3) V sobotu 12.září 2015 jsme přivítali na našem hřišti soupeře z TJ Březiněves, mužstvo, které svůj první zápas vyhrálo 11:5 nad Aritmou B. Náš druhý zápas se začal vyvíjet dost katastrofálně. Hned po úvodním hvizdu arbitra se soupeř po rozehrávce dostal zcela jednoduše před naší branku a hned dal svůj první gól. 1. minuta a hned 0:1. Snad za to mohla nepozornost, ospalost našeho týmu či nějaká jiná vesmírná potvora, ale ve 2. minutě jsme lovili míč z naší branky podruhé. 0:2! Takový začátek jsem si určitě nepředstavovali a soupeř musel být v krajině příjemných snů. Naštěstí jsme se dali trošku "dohromady", pár minut se nic nedělo, když v 8. minutě pronikal David ve vápně soupeře a byl nedovoleně sražen. Odpískanou penaltu si sám kopl a v 9. minutě to bylo 1:2. Možná to byl povel k naší obrodě, ale v každém případě se soupeř musel pomalu vracet z obláčků na pevnou zem, protože již v 11. minutě nahrál David Honzovi Hetešovi a ten se nemýlil! 2:2! A pak začala přestřelka. Soupeř ve 12. minutě ještě kontroval po špatném výběhu našeho brankáře a upravil na 2:3. Ale v další, tedy ve 13. minutě si dal David další gól a srovnal na 3:3. Potom přišly dvě velké chvíle Karena. Tento nevysoký hráč vystihl ve 32. minutě špatnou rozehrávku soupeře v pokutovém území a zavěsil chladnokrevně do brány. Vedli jsme 4:3. A už jsme vedení nepustili. Ve 35. minutě David zahrál dlouhý pas téměř od naší brankové čáry na Honzu Heteše, ten svým typickým způsobem obešel tři hráče soupeře a přes dalšího poslal krásný načechraný centr před soupeřovu bránu a Karen ve výskoku krásně zavěsil hlavou! Do šaten jsme šli s vedením 5:3. Hned na začátku druhého poločasu, ve 36. minutě, utekl David po pravém křídle a prakticky z nulového úhlu vypálil prudkou ránu do brankáře, a ten si míč srazil do brány. 6:3! Za deset minut, tedy v minutě 46. vsítil svůj další gól Honza Heteš po přihrávce Davida - 7:3. Ve 47. minutě Pavel v bráně již po několikáté čaroval, ale ve 48. minutě hlavička protihráče do protipohybu byla nechytatelná a soupeř snížil na 7:4. Ale poslední slovo jsme měli ještě my, když David svým čtvrtým gólem navýšil naše skóre na 8:4 pěkným přehozením brankáře z nějakých 35 metů. Veliká pochvala všem hráčům, kluci z ročníku 2003 nám byli velkou oporou a nedali se, často se prosazovali i proti hodně vysokým hráčům. Hodně práce odváděla obrana v čele s Honzou Uchytilem, ale neztratili se ani Jirka, Kuba a Adam odehrál další dobré utkání. V útoku neskutečně dřel Honza Heteš a statečně mu sekundoval David. Ale těžko někoho vyzdvihovat, bez týmové práce bychom nezvítězili. A z Pavla nám roste neskutečně talentovaný brankář. Jen něco občas dopilovat a je hvězda. Branky: David Ch. Kny 4x, Karen Petrosjan 2x, Jan Heteš 2x