Útočníci 350 (33%)
Realizační tým 436 (42%)
Celkový počet hlasů: 1047

FK-Újezd-nad-Lesy---SK-Střešovice-1911-B-12:1--(7:0)

FK Újezd nad Lesy - SK Střešovice 1911 B 12 :1 (7 :0 ) V sobotu dne 26.09. 2015 jsme přivítali na našem krátce střiženém pažitu s tvrdým podkladem mužstvo SK Střešovice 1911 B. Netušili jsme zcela, jak se bude zápas vyvíjet, Střešovice jsou pro nás neznámé mužstvo, ale při pohledu na jejich hráče jsme tušili, že jich bude valná většina ročníku 2002. My zase máme od ročníku 2001 až po ročník 2003 takovou krásnou všehochuť. Jenže již v 1. minutě se začal rýsovat výsledek utkání, když David nahrál do jasné šance Honzovi Hetešovi a bylo to 1:0. Ve druhé minutě se situace opakovala, ale rozhodčí neuznal jasný gól pro ofsajd, ačkoliv Honza dorážel odražený míč od soupeřova brankáře. Ale to pan rozhodčí teprve jen začínal.... Ve čtvrté minutě se David opět dostal do gólovky, ale trestuhodně zahodil. V šesté minutě poprvé vystřelil na naší branku soupeř. V 7. minutě dostal David přihrávku od Domína a zvýšil na 2:0. V 9. minutě David zase nahrál Honzovi Hetešovi a bylo to 3:0. V 11. minutě nahrál David opět Honzovi, ale ten byl ve vápně nedovoleně zastaven a penaltu sám proměnil - 4:0. Ve 13. minutě unikl David po pravé straně a zpětná nahrávka před branku našla přesně Kryštofa, a ten se nemýlil - 5:0. V 17. minutě byl na hranici vápna soupeře faulován Míša Caldr, k míči se tentokrát postavil Honza Uchytil a soupeřovu brankáři vymetl pravý růžek - 6:0. V devatenácté minutě se ukázal náš další člen ročníku 2003 - Jirka Jelínek krásnou střelou orazítkoval břevno Střešovic. Jen málo chybělo... Ve dvacáté minutě vychytal v bráně Pavel několikanásobný pokus soupeře o vstřelení branky, když už jsme se smiřovali se soupeřovým úspěchem. Skvělá práce! Ve 26. minutě si Adam odskočil do útoku, kdy přivedl míč sólem jednoho muže až na úroveň vápna soupeře, ale nabíhající David byl přikryt soupeřovým hráčem a Adamův centr bohužel nenašel adresáta. A ve 28. minutě David zvýšil na 7:0 po přihrávce Honzy Heteše. A tak nám skončil první poločas.Hned na začátku druhého poločasu se opět David dostal do gólové šance, ale z úhlu se mu nepodařilo prostřelit soupeřova brankáře. Ale ve 41. minutě se mu podařilo hezky nahrát Vildovi, a ten se nemýlil - 8:0. Ve 46. minutě se ale už trefil sám - 9:0, ale přihrávku dostal od Honzy Heteše, který před tím obešel pět hráčů soupeře v jejich vápně. Ve 49. minutě nabídl David přihrávkou Pavlovi, který byl v bráně po prvním poločase vystřídán Domínem v bráně, možnost na zvýšení našeho skóre, Pavel s jistotou proměnil - 10:0. V 56. minutě jsme dostali ale gól my po přečíslení soupeřem v našem obranném pásmu. Ale toto bylo jediné vážnější zaváhání našeho mužstva plynoucí ze hry. V 59. minutě jsme kopali roh a Honza Uchytil v akrobatické pozici prakticky nůžkami vstřelil náš další gól - 11:1. A poslední gól padl v 66. minutě, kdy David doběhl soupeřova obránce, který běžel s míčem ke své brance, míč mu sebral jako štafetový kolík, běžel s ním dál po původní ose soupeřova hráče, který další běh s Davidem po pár vteřinách vzdal, a potom upravil na konečných 12:1.A celá tato akce byla zásluha Adama! Co dodat? Kromě toho, že nám rozhodčí neuznal jasné tři góly kvůli domnělému ofsajdu, bychom mohli být spokojeni. Brankáři neměli tentokrát moc práce, posily ročníku 2003 se začlenily naprosto suprově, obrana Adam-Honza-Kuba -Jirka fungovala prakticky bezchybně a útok se prosazoval hodně viditelně. Nechci někoho zapomenout, všichni hráli zodpovědně a snažili se držet týmovou hru. Jen by to chtělo občas přestat dělat víc než jednu kličku a hned přihrávat nebo posílat míč do prostoru pro naše rychlíky vpředu. Moc bych chtěl pochválit soupeře, že hru "nezabalil" a snažil se hrát fotbal i za nepříznivého stavu a obě mužstva hrála velmi slušnou hru s minimem faulů. Snad jen Míša Hroch, zlý muž tohoto zápasu, byl iniciátorem dvou faulů. Jejich herní technická příčina posílá vzkaz, že se Michal prostě "nedá". Góly: David Ch. Kny - 4x, Jan Heteš 3x, Jan Uchytil - 2x, Kryštof Šimek - 1x, Viliam Kurucz - 1x, Pavel Nykodým - 1x