Útočníci 349 (34%)
Realizační tým 431 (42%)
Celkový počet hlasů: 1030

Aritma - FK Újezd 3:2 (1:0)

V neděli 18.10. 2015 jsme narazili na soupeře veskrze nepředvídatelného. Za relativně časného rána jsme se sešli na hřišti soupeře a většina hráčů i rodičů věřila, že uhrajeme pro nás dobrý výsledek, neboť my jsme se pohybovali na 4. místě tabulky a soupeř byl předposlední. Prakticky s každým soupeřem prohrával s dvouciferným výsledkem. Ale opak byl pravdou. Kdepak se asi schoval tým, který byl přehráván a válcován každým, kdo se k němu jen přiblížil? My jsme ho nenašli celý zápas. Začali jsme ve vlažném tempu, pokračovali v něm a ve stejném tempu jsme zápas i ukončili. Bohužel. V prvním poločase nás v 10. minutě zachránil Pavel v brance, v jedenácté minutě si David hodil "špeka" a potřeboval ještě asi 5 metrů, aby míč doběhl.Soupeř se skvěle bránil a my jsme marně hledali ten slabý tým, který ještě minulý týden pod tímto jménem brázdil tuto umělku. Nenašli jsme na něj recept, a tak jsme odcházeli do šaten při záporném účtu 1:0, neboť jsme obdrželi v 35. minutě gól do šatny. Ve druhém poločase jsme vyrovnali ve 42. minutě díky Honzovi Hetešovi, ale za sedm minut, tedy v minutě 42. jsme již opět prohrávali. Bylo to 2:1. Naše ospalé tempo přetrvávalo, asi jsme se báli pošlapat umělku, ale jediná přihrávka neprošla, jediný míč jsme nezpracovali, nikdo nebyl schopen dát přihrávku za obránce. Možná byl těžký míč nebo co. Takže se stalo to, co se stát mělo a my jsme dostali třetí gól. 3:1. Právě odbíjela 65. minuta zápasu. Po dalších dvou minutách se David dostal do svého typického brejku a vykřesal jiskřičku naděje svým gólem, kterým upravil na 3:2. Ale jiskřička za tři minuty uhasla a my opět prohráli. Jak je možné, že jsme hráli tak špatně? Nebo soupeř hrál tak dobře? Možná podezřele dobře.... Měl oficiálně podporu dvou kluků z týmu "A". No, pokud dva hoši z áčka dovedou tým s hrozivým záporným skórem takto nabudit a prakticky předělat, pak by muselo celé áčko hrát žákovskou ligu vysoko před Spartou Praha. Ale tady se zázraky nedějí. Pravdou je, že my jsme nenašli recept na našeho soupeře, ať tam hrál, kdo chtěl. David se dostal do brejku jednou za poločas, dal jeden gól. Jak je to možné? Obrana vysílená, hodně děravá.... Svedeme to na brzké vstávání a umělku, na které se nám asi už tradičně nedaří. Jediné, co nám jde, jsou kličky. Jak psáno v ostatních komentářích - kličky jsou receptem pro jistou ztrátu míče, čím jich uděláme víc, tím větší máme jistotu, že o míč přijdeme. A že se nám to daří!!!! Kde je problém? Udělat jednu, maximálně dvě kličky a kopnout míč do prostoru nebo spoluhráči...? Těžko někoho pochválit, všichni se jaksi ztratili v šedi průměru. Jediné dva hráče bych ale přeci jen rád pochválil - Domíno v bráně a Patrik Racko v obraně zahrál excelentně. Góly: Jan Heteš - 1x, David Ch. Kny - 1x