Útočníci 348 (34%)
Realizační tým 431 (42%)
Celkový počet hlasů: 1029

FK Újezd nad Lesy - SK Ďáblice 3:2 (2:1)

V sobotu 31.10. 2015 jsme přivítali na našem zaroseném pažitu mužstvo z Ďáblic. Soupeř právě okupuje předposlední místo v tabulce, tak by se mohlo zdát, že výhra by měla být povinná, ale po zkušenostech z předešlých kol nic není jisté, zvlášť, když nás od soupeře dělily jen dva vyhrané zápasy. My jsme na oplátku nastupovali oslabení o vykartovaného hráče a několik zranění vyřadilo další naše členy základního týmu. Naštěstí nám byla poskytnuta posila z ročníku 2003, takže jsme mohli zápas odehrát v jedenácti hráčích, na střídání nebyl nikdo. Soupeř se do nás zakousl, naše oslabení bylo citelné. Odolávali jsme se štěstím a hlavně díky Domínovi v bráně. My jsme si z počátku moc šancí nevytvořili. A přišlo to, co přijít jednoduše muselo - v 10. minutě jsme dostali gól. 0:1. Domíno ve 14 minutě chytil nádherně prudkou přízemní střelu a zabránil tak změně skóre. Naštěstí se v 15. minutě prosadil Honza Heteš a přes dva obránce prostřelil brankáře soupeře a vyrovnal na 1:1. Ve 30. minutě se v jasné gólovce neprosadil Kuba, škoda. Mohli jsme vést. A tak zase nastoupil Honza Heteš a po fotbalovém boji ve vápně soupeře vybojoval penaltu. Sám jí ve 32. minutě se štěstím proměnil a přivedl nás do vedení 2:1. A tímto skórem skončil první poločas. Druhý poločas ale začal jako ten první. Po přečíslení obrany se ve 40. minutě podařilo soupeři vyrovnat na 2:2. Potom se dvacet minut bojovalo bez branek, ale soupeř nás vyučoval ve střelbě z dálky a v kombinaci. My jsme jen tak tak odolávali, mnohdy s velkým štěstím, ale nutno říci, že Domíno v bráně byl velmi dobrý a zlikvidoval několik jasných gólovek soupeře. Naštěstí máme Honzu Heteše, který si nevystřílený prach z minulých utkání nechal na dnešek a po závaru před soupeřovou bránou vstřelil svůj třetí gól a v 61. minutě překulil misky vítězství na naši stranu. 3:2. Ještě velkou šanci na zvýšení skóre měl opět Kuba, ale po super přihrávce Honzy Heteše nedokázal poslat míč do branky, ale smolný den máme někdy každý, na naše "utrpěné" vítězství to nemělo naštěstí žádný vliv a my si můžeme přičíst další tři body. Jak hodnotit? Soupeř nám ukázal, že střílet na velkou bránu se dá i z dálky, že kombinace není žádný zázrak a zpracování míče po odkopnutí od brány lze také zvládnout. Dnes odehrál každý svůj standard, těžko někoho přímo vyzdvihovat kromě Dominika v brance, ten byl opravdu muž na svém místě a potom Honzu Heteše, který nám svým hattrickem zařídil výhru. Góly: Jan Heteš 3x