Útočníci 40 (12%)
Realizační tým 54 (17%)
Celkový počet hlasů: 325

FSC Libuš - FK Újezd nad Lesy 0:5 (0:1)

ZIMNÍ LIGA Dne 10.1. 2016 jsme se opět sešli na hromadný zápas ZIMNÍ LIGY na hřišti FK Union Strašnice. Naším prvním soupeřem bylo mužstvo z Libuše. Již v prvním poločase bylo znát, že naši kluci jsou fotbalovější a nepouštěli soupeře ani na svoji polovinu. Ale ačkoliv jsme měli několik šancí , které měly esenci gólové příležitosti, podařilo se nám vsítit pouze jeden gól, který padl po rohu, jenž zahrával David a Honza Uchytil si pěkně naběhl a zapsal se do listiny střelců. Druhý poločas jsme již soupeře na jeho polovině tolik netlačili, i soupeř si vytvořil několik šancí s možností vstřelit gól, ale jeho snaha vyšla naprázdno. Naopak nám se začalo dařit. Již ve druhé minutě si David s Honzou vyměnili úlohy a David se štěstím zvýšil na 0:2. V minutě osmnácté se Pavel konečně rozhodl, že bude střílet a upravil na 0:3. Asi ve 28. minutě dostal David tu pravou nahrávku a po úniku středem hřiště zvýšil na 0:4 a asi za pět minut si náš útok rozebral soupeřovu obranu na atomy a David upravil skóre na konečných 0:5 pro naše barvy. Kluci z Libuše se snažili, ale my byli nad jejich síly. Naše mužstvo se ještě potřebuje zkonsolidovat a výhled do budoucna bude jistě optimistický. Pochvala obraně. Pavlovi a potom Šedivkovi v bráně a všem klukům z mužstva. Dnes jste odvedli dobrou práci včetně asi patnácti ofsajdů soupeře. Střelci: David Ch. Kny 3x, Pavel Nykodým 1x, Honza Uchytil 1x