Útočníci 351 (33%)
Realizační tým 437 (41%)
Celkový počet hlasů: 1060

MZ TJ Březiněves - FK Újezd nad Lesy 2:8 (0:2)

V neděli 17.4. 2016 jsme si vyjeli za klukama do Březiněvsi. Soupeře jsme sice na podzim porazili 8:4, ale v současné době se vyhříval v tabulce o dvě místa nad námi se ziskem 15i bodů, my měli 12. Čekali jsme vyrovnaný zápas a v 17 hodin jsme se rozběhli na krásný, krátce střižený trávník, který můžeme zdejšímu klubu jen závidět.... Soupeř nás tlačil, začátek prvního poločasu jsme se prakticky nedostali do šance. Domíno v brance měl plné ruce práce. V 18. minutě, potom hned ve 21. a posléze v minutě 26. soupeři jen a jen díky němu stále svítila na pomyslné tabulce nula. Jeho zákroky proti brejkům soupeře byly naprosto neuvěřitelné. Díky němu jsme se dostali do herní pohody a David ve 27. minutě vsítil první gól. 0:1. V 30. minutě si to chtěl David zopakovat, ale nepodařilo se mu překonat soupeřova brankáře, ale k odraženému míči se dostal Pavel a zvýšil naše vedení na 0:2. Situace vypadala pro nás lépe, ale ještě jsme si říkali, že vyhráno nemáme. V tomto duchu a tímto skórem skončil i první poločas. Druhý poločas se ovšem dál vyvíjel pro naše barvy více jak příznivě. Ačkoliv soupeř neustále hrozil. Domíno byl nepřekonatelný a my zatím dávali góly. Ve 4. minutě nahrál David Honzovi Hetešovi - 0:3. Ve 12. minutě David opět sahal po gólu, ale tady se zase vytáhl soupeřův brankář. Ve 13. minutě Jirka Jelínek nastřelil tyč a ve 14. minutě se pro uklidnění trefil opět David, který zvedl naše skóre na 0:4. V 17. minutě se nemýlil Míša Caldr a posunul naše vedení o gól výše. 0:5. V 19. minutě si krásně nahráli David s Kubou a Kuba navýšil naší radost do podoby 0:6. Ve 21. minutě se těsně netrefil Honza Heteš. ale ve 23. minutě si to vynahradil Honza Uchytil a již jsme vedli 0:7. Soupeř se stále nevzdával a nebezpečně tlačil. Z jednoho takového protiútoku si vykoledoval naprosto zbytečný a zkratkovitý faul od Kuby, který dost zbytečně fauloval a soupeř ale nabídnutou penaltou pohrdl a přestřelil. Ovšem ve 26. minutě jsme po zaváhání obrany jeden gól dostali. 1:7. Honza Heteš mohl za chvíli naše vedení navýšit, ale neměl svůj den, opět těsně vedle. Nedáš - dostaneš. Ve 28. minutě jsme lovili ze sítě podruhé. 2:7. Potom zase Domíno v brance čaroval a díky jemu jsme se posléze radovali my, když David svým třetím gólem ukončil zápas ve 35. minutě druhého poločasu skórem 2:8. Jak zápas zhodnotit? Od soupeře jsme čekali větší tlak, ale vpravdě řečeno, jeho ostře nabité zbraně otupil hrdina dnešního zápasu - Dominik. Jeho výkon v dnešním mači byl velmi dobrý, nestydím se říci, že velmi dobrý, až nadprůměrný. Naše výhra byla hlavně jeho zásluha. Velmi byl vidět i Štěpán. Obrana fungovala až na dvě zaváhání spolehlivě a útočníci se tužili tak, jak to má být. Honza Uchytil byl velmi platným hráčem na celém hřišti, Adam se odvážil i do útoku, Kuba se snažil a konečně se mu podařilo zase vstřelit gól. Škoda jen toho faulu. David a Honza vpředu se docela slušně doplňovali. Honza si snad smůlu vyčerpal dnešním zápasem a příště už mu to tam bude padat víc. Mimořádná pochvala posilám ročníku 2003, které byly opět velmi platnými členy týmu. Soupeř se sympaticky nevzdával a byl nebezpečný po celý zápas, kdy byly pískány snad jen tři fauly. Hra velmi slušná a rozhodčí byl na úrovni. Střelci branek: David Ch. Kny -3x, Míša Caldr 1x, Pavel Nykodým 1x, Honza Heteš 1x, Honza Uchytil 1x, Kuba Schwan 1x