Projekt "Žiju s klubem"

Vážení příznivci, fanoušci, členové Fotbalového klubu Újezd nad Lesy, možná jste si již všimli, že se na našem webu „v pravém menu dole“ nově objevuje odkaz na e-shop. Náš klub se stal součástí projektu „Žiju s klubem“. Jedná se o projekt, jehož cílem je prohloubení vztahu fanoušků, hráčů i rodičů k našemu klubu, jakož i finanční a materiální podpora sportovních klubů. Po kliknutí na logo „Žiju s klubem“ se o tomto projektu dozvíte více a pod tímto logem je také odkaz na e-shop se sportovním zbožím, sportovními trofejemi, klubovými suvenýry apod.

Z každé objednávky realizované prostřednictvím klubového e-shopu jde část z hodnoty objednávky zpátky do klubu. Neváhejte tedy nakupovat na našem e-shopu, každým nákupem tak podpoříte náš Fotbalový klubu Újezd nad Lesy.

Informace ke stažení ZDE.