Až do 43. minuty drželi naši dorostenci slušný výsledek...pak to přišlo!

Středa 27. dubna 2016 - 19. kolo přeboru SD - Střešovice

SK Střešovice - FK Újezd n/Lesy

11 : 0 (4:0)

Sestava FKÚ:

Michek - Veselovský, Drdla, Čížek, Havel (Lipár) - Pilný (Slavík), Roshan (Kail) - Votava, Polák, Bouška - Lipár (Bartoš)

Dalo by se říct, že z naší strany to byl spíše ml. dorost (9 hráčů věkově ještě patří do této kategorie, z toho 7 ročník 2000) a tak se ani nečekalo, že bychom měli nějak velké ambice na body...hlavně se ctí odehrát utkání s lídrem tabulky.

No a až do 43. minuty se to našim klukům dařilo celkem slušně, to bylo ještě pořád jenom 1:0. Pak ale v průběhu posledních 3 minut prvního poločasu jsme 3x inkasovali, no a druhý poločas to už bylo jenom o tom, kolik gólů domácí tým dá...

Přesto všechno patří klukům z mladšího dorostu poděkování a uznání za snahu a jejich přístup k tomuto nerovnému souboji.

Vzhledem k tomu, že to byla víkendová předehrávka, má teď SD pauzu, bude čas na doléčení nemocí a zranění a pak další mistrovské utkání je na pořadu až v neděli 8/5 od 10.30 hod. na domácím hřišti proti Dukle "B".