Útočníci 350 (33%)
Realizační tým 436 (42%)
Celkový počet hlasů: 1047

FK Újezd nad Lesy - FC Přední Kopanina 0:9 (0:4)

V sobotu 28.května 2016 jsme přivítali soupeře z Přední Kopaniny. Na tohoto soupeře nemáme příliš dobré vzpomínky nejen kvůli zbytečné prohře u nich doma, ale hlavně na surovou a zákeřnou hru podporovanou tehdejším arbitrem. Se soupeřem jsme se chtěli trochu "poprat", i když okupuje s jistotou druhé místo v tabulce, ale po sečtení našich kluků, jsme zjistili, že vypráni budeme s jistotou my. Soupeř nastoupil v plné sestavě se čtyřmi hráči čekajícími na vystřídání. My nastoupili s jedním hráčem ročníku 2004, s jedním zraněným, bez možnosti vystřídat. A hra podle toho vypadala. Naše další opory buď nahlásily zranění nebo souběh zápasů... V obraně velmi citelně chyběl Štěpán. Někde ve středu se mohl pohybovat Pavel, ale nebyl přítomen, Jirka si stěžuje na delší zranění...,Kryštov má teplotu, škoda. Nástup do prvního poločasu byl velmi tristní - v 1., 4., a 6. minutě jsme dostali první góly. 0:3. V té době se do obrany stáhl David, protože šance, že by na něj prošel volný míč, byla menší než zásah meteorem na dně Mariánského příkopu. Ve 12. minutě jsme kopali přímý kop, David ho navedl do skrumáže před bránou, ale Honza Heteš míč v rychlosti nedokázal usměrnit. Ve 23. minutě nezužitkoval Honza Heteš snad naší jedinou šanci a ve 27. minutě ve skrumáži před naším vápnem nechtěně a dost nešťastně zafauloval Vilda a z kopaného trestňáku soupeř kolem zdi vsítil svůj čtvrtý gól. 0:4. Tímto stavem skončil první poločas, ale to horší ještě mělo přijít. Vyměnili jsme brankáře, za Dominika, který toho hodně pochytal, nastoupil v brance Mikuláš Golka, ročník 2004, který na hřišti nechal v prvním poločase všechny síly. V brance vychytal také pěkné střely a úniky soupeře, ale soupeř byl jasně lepší... Ve 39. minutě jsme lovili další míč - 0:5. Ve 44. minutě další - 0:6. Soupeř pravidelně střídal, my už neměli síly. Honza v útoku neměl šanci proti třem obráncům a zbytek bránil ze všech posledních sil. A to nám ještě v průběhu poločasu odpadl Vilda kvůli zranění, ani neměl nastupovat, ale to bychom hráli o deseti celý zápas. V minutě 54. jsme prohrávali již 0:7. To už jsme se skoro modlili, aby zápas co nejdřív skončil, sil nebylo nazbyt. V 67. minutě jsme prohrávali 0:8 a v 69. minutě jsme obdrželi poslední zářez - 0:9. Jasná a krutá porážka srdnatě bojujícího holuba s jestřábem v plné síle.... Jaký si to uděláš, takový to máš.... Neměli jsme hráče, síly došly. Veškerá snaha vyústila do toho, že jsme těch gólů nedostali patnáct nebo ještě víc. Pokud se naše stavy budou zmenšovat ještě víc, budeme rádi, že ročník dohrajeme. Jak hodnotit? Porážku jsme si jasně zasloužili, už třeba jen kvůli postavení některých hráčů ke kolektivu, a to dlouhodobě! Co s tím? Babo, raď! Velká poklona Mikulášovi, který s námi dohrál toto "veselé" utkání. Chci pochválit všechny na hřišti, že ani ve velmi svízelné situaci nepřestali hrát. Hráli jsme to, co nám soupeř dovolil a na co jsme měli síly. Chci pochválit tentokrát Kubu za zodpovědnou hru a nasazení, které u něj nebývá každý zápas zvykem, potom opět Adama, Honzu za marný boj na hrotu, Davida za pomoc v obraně a všechny, co nehodili flintu do žita. Na druhé straně bych chtěl pochválit soupeře za pro něj nezvykle slušnou hru a arbitra, který pískal velmi dobře.Tak jsme si snad tentokrát odnesli tu nejkrutější prohru a ostatní výsledky už budou veselejší. Góly : NIKDO