Shrnutí sezóny 2015/2016 STARŠÍ ŽÁCI

STARŠÍ ŽÁCI ROČNÍKY 2002 A 2001 PŘEHLED SEZÓNY 2015/2016 Kluci z našeho ročníku starších žáků mají za sebou průměrnou sezónu. Před konečným nedohraným posledním zápasem se usadili bezpečně na přesném středu tabulky. Šesté místo z jedenácti klubů - je to dobrý výsledek nebo jsme se mohli umístit ještě lépe? V tabulce nad námi se vyhřívá pět mužstev s podstatně lepšími výsledky. Někteří byli jasně lepší, některé jsme potrápili, ale některé jsme dokázali i porazit. V současné situaci, kdy jsme se museli vyrovnat s několika zraněními a doplňováním mužstva ročníkem 2003, dokonce i 2004, jsme dopadli dobře a můžeme se všem podívat přímo do očí. Myslím jako celek, nechci mluvit za jednotlivce. Se svým svědomím se musí každý vyrovnat sám. Pokud bychom měli ročník plný 2001 a 2002, stabilní kádr a možnost dostatečného střídání, určitě by pro nás nebyla nedosažitelná pátá nebo čtvrtá příčka tabulky. Ale v dané situaci můžeme naše umístění považovat za mírný úspěch. V průběhu celé sezóny se ukázalo, kdo to s fotbalem myslí vážně a chce fotbal hrát, a kdo prostě jen "musí". Výkony byly velmi rozdílné. Určitě si pochvalu zaslouží všichni, kdo pravidelně na hřišti zanechávali i poslední zbytky svých sil, a je jedno, jestli se pokaždé dařilo. Rád bych se zmínil o dvojici útočníků - Janu Hetešovi a Davidu Ch. Kny, kteří byli zodpovědní za většinu našich vstřelených gólů, nezřídka se blýskli i hattrickem.Obrana dirigovaná Honzou Uchytilem se může pochlubit také pěknými zásahy a dobrou hrou. Největší "fotbalový " růst nám ale předvedli určitě ADAM BÁRTA, který se v obranné hře nesmírně zlepšil a na konec jsem si nechal náš létající klenot - DOMINIKA HÁJKA v brance. Jeho fotbalový vývoj a myšlení se v této sezóně zlepšily o 200% a jeho nezištné zákroky nás mnohdy ušetřily před vysokou prohrou a nejedenkrát nám zajistily i vítězství.