úterý 3.4.2018 - FKÚ - D. Počernice

hráno na trávě na Blatově, 2x35 min

g: Vrba 5x, Jelínek, Taške

Sestava: Golka - Nykodým, Ptáček, Rybanský, Uchytil - Vrba, Caldr, Racko, Žákovský, Jelínek - Šedivý (stř. Tuzar, D. Tupý, Taške, K.Tupý)

Generálka klukům vyšla. Prvních 15 minut bylo z naší strany trošku hluchých, ale pak se kluci zlepšili a byli jednoznačně lepší. Konečně jsme zpřesnili finální fázi a nabíhali do správných prostorů a hned to na výsledku bylo znát. Soupeř se snažil, ale na rychlost některých našich kluků nestačil a padaly krásné branky.

neděle 25.3.2018 - FKÚ - Běchovičtí sršni 1:2

hráno na UMT Štěrboholy, 2x35 min

g: Jelínek

Sestava: Golka, Vaněček, Ptáček, Rybanský, Taške, Vrba, Caldr, Žákovský, Racko, Jelínek, D. Tupý, Tuzar, Nykodým

Další kvalitní přípravné utkání ve kterém jsem troufnu si říct, byli herně lepší, bohužel výsledek dopadl opačně. Opět první gól a naše individuální chyba. Pak vyrovnání, tlak a šance z naší strany.....bohužel bez efektu a tak soupeř rozhodl z brejku. Utkání ovlivnil i špatný terén, kdy umělka ve Štěrboholích už je dávno po smrti.....

neděle 18.3.2018 - FKÚ - Xaverov 3:5 (přátelák)

hráno na UMT Xaverov, 2x30 min

g: Vrba 3x

Sestava: Golka - Vaněček, Ptáček, Rybanský, Nykodým - Caldr, Žákovský - Vrba, Racko, Suchánek - D. Tupý (stř. Drobný, Tuzar)

Oboustranně kvalitní utkání s pěknými akcemi i brankami. Bohužel po snížení na 3.4 přišla z naší strany opět individuální chyba, která poté již zhatila šanci na obrat.

sobota 17.3.2018 - FKÚ - Benátky n. Jizerou 2:1 (přátelák)

hráno na UMT Benátky, 2x35 min

g: Racko, Golka

Sestava: Golka - Tuzar, Ptáček, Caldr, Uchytil - Vojta, Žákovský - Nykodým, Racko, Drobný - D. Tupý (stř. Roman, Dittmann)

Dnes chybělo vlastně 7 lidí ze základního kádru starších žáků a tak dostali šanci ostatní včetně mladších žáků. Musím říct, že kluci se s tím poprali statečně a odehráli solidní utkání proti kvalitnímu soupeři, který se snažil hrát kombinační fotbal. Oba naše goly byly moc pěkné. Posledních 20 minut jsme se štěstím ubránili a radovali se z cenné výhry ve velmi nepříjemném počasí. Matěj

neděle 11.3.2018 - FKÚ - Přední Kopanina 2:1 (ZL HÁJE)

neděle 4.3.2018 - FKÚ - Satalice 3:2 (ZL HÁJE)

neděle 25.2.2018 - FKÚ - SK Benešov 3:6 (ZL HÁJE)

neděle 18.2.2018 - FKÚ - FK Libuš 0:13 (ZL HÁJE)

g:

neděle 4.2.2018 - FKÚ SŽ - MŽ 12:7 (přáteláček)

hráno na UMT Blatov, 4x20 min v počtu 4 plus 1

g: Golka 3x, Žákovský 3x, D. Tupý 2x, Suchánek, Caldr, Vaněček, Tom po 1

Sestava: Šedivý - Vaněček, Žákovský, Golka, D. Tupý - K. Tupý, Suchánek, Caldr, Tom

Tréninkové utkání na Blatově určitě splnilo svůj účel. Všichni si zahráli velkou porci minut. Mladší žáci byly klukům velmi rovnocenným soupeřem a někteří mě velmi mile překvapili. Naopak od některých kluků starších bych čekal, mnohem více, především co se týče práce s míčem a kombinační hry. Matěj

neděle 28.1.2018 - FKÚ - FC Háje JM 1:3 (ZL HÁJE)

g: Golka

Sestava: Ptáček, Tupý K., Vaněček, Šedivý, Uchytil, Rybanský, Racko, Golka, Žákovský, Jelínek, D. Tupý, Vojta, Nykodým

Dnes kluci předvedli bohužel velmi slabý výkon. Čekal jsem, že předvedeme lepší výkon než minule, ale opak byl pravdou. Obrana dnes hořela, záloha nefungovala, prohrávali jsme až příliš mnoho osobních soubojích, chyběla odvaha, přesnost, myšlenka a tak nějak celkově mi přijde, že se kluci nemůžou probrat z vánočních svátků....nezbývá než makat, makat, makat a doufat, že to bude lepší.....vím, že kluci dokážou předvést daleko lepší výkon než předvedli dnes. Pochvalu zaslouží dnes jen útočníci Jirka s Davem za snahu a bojovnost. Matěj

neděle 14.1.2018 - FKÚ - Sokol Cholupice 2:1 (ZL HÁJE)

g: Jelínek 2x

Sestava: Golka, Tupý K., Šedivý, Vaněček, Tuzar, Rybanský, Caldr, Racko, Žákovský, Jelínek, D.Tupý, Ditmann, Uchytil, Nykodým, Drobný, Roman

Zajímavý zápas, kvalitní soupeř a spoustu zahozených šancí na obou stranách. Nakonec jsme byli štastnější a získali první 3 body do tabulky zimní ligy. Chtěl bych dnes pochválit kluky z mladších žáků, kteří nám dnes přišli pomoct a zároveň si zkusit hru na celé hřiště a rozhodně se neztratili, spíše patřili mezi ty nejaktivnější. Jinak na dnešním zápase bylo vidět, že je to první zápas po Vánocích a na většině kluků to bylo vidět. Tak snad příště to bude lepší.....Matěj

so 25.11. 2017 - FKÚ - SK Střešovice 1:2 (ZL HÁJE)

g: Vrba

Sestava: Golka, Tupý K., Šedivý, Vaněček, Tuzar, Rybanský, Caldr, Racko, Žákovský, Jelínek, D.Tupý, Ditmann, Uchytil, Vrba, Suchánek

Letní příprava 2017

FKÚ - Meteor(r.2004) 4:9

FKÚ - Viktoria Žižkov(r. 2004) 2:3

FKÚ - D. Počernice 4:3

FKÚ - Hrdlořezy 2:4

ŽSK Třemošnice - FKÚ 2:11

------------------------------------------------------------------------------------

neděle 26.3. - 14:00 h., hřiště D.Počernice - tráva

D.Počernice - FKÚ 1:9

g: Hájek 8x,

pátek 24.3. - 17:00 h., hřiště Blatov tráva - přátelák

FKÚ - Hrdlořezy 1:3

g: Heteš

Sestava: Hájek, Vaněček, Zdražil, Šedivý, Rybanský, Vrba, Caldr, Racko, Žákovský, Heteš, Karen, Tupý, Golka

První zápas po dlouhé zimní přestávce hraný na trávě. Bohužel se s tím dnes kluci špatně vyrovnali a většina zahráli hodně pod své možnosti. Dá se říct, že po vápno jsme hráli solidně ale ve finální fázi jsme dnesk byli hodně jaloví. No a naopak v obraně jsme první gól soupeři opět !!! darovaly a v posledních 5 minutách jsme neuhlídali 2 standartní situace. Snad do prvního mistráku ještě všechno vyladíme.

pondělí 20.3. - 18:00 h., hřiště Čafc UMT - přátelák

ČAFC - FKÚ 7:1

g: Žákovský

Sestava: Golka, Tupý, Šedivý, Hájek, Vaněček, Vrba, Racko, Karen, Žákovský, Heteš, Rybanský, Tuzar, Ptáček

Přátelák proti kvalitnímu soupeři hraný na 3x20 min. Utkání ukázalo, že když kluci hrají po zemi, tak to jde a na naší hru se dá i koukat. Bohužel nás neustále srážejí hrubé individuální chyby v obraně. Dnes jsme opět ze 7 branek min. 3-4 soupeři doslova darovaly našimi chybami. Na tomto je potřeba zapracovat a vzít si z toho ponaučení. Matěj

sobota 4.3. - halový turnaj v Sázavě - 1.místo z 8 týmů

sobota 25.2. 10:00 h., hřiště Háje UMT - zimní liga

FKÚ - Králův Dvůr 1:3(1:1)

g: Novák

Sestava: Ptáček, Šedivý, Hájek, Tupý, Vrba, Caldr, Racko, Jelínek, Karen, Heteš, Novák

g: Novák

V dnešním zápase jsme narazili na nejfotbalovější tým ze zimní ligy. Soupeř byl opravdu dobrý, ale naše kluky musím za nasazení také pochválit. Bohužel zápas rozhodly 2 individuální chyby ve druhé půli, což je škoda. První půle byla poměrně vyrovnaná, ve druhé se už projevilo to, že jsme neměli moc možnost prostřídat a někteří kluci začali odpadat fyzicky narozdíl od soupeře. Je vidět, že celý březen budeme muset ještě pěkně máknout, aby se kluci dostali všichni do herní i fyzické a psychické pohody. Matěj

neděle 12.2. 12:30 h., hřiště Háje UMT - zimní liga

FKÚ - JM Chodov 2:4(0:2)

Sestava: Hájek, Tuzar, Šedivý, Vaněček, Dráb, Vrba, Caldr, Karen, Jelínek, Ptáček, Heteš, Uchytil, Rybanský, Tupý

V dalším zápase zimní ligy nás čekal neporažený tým z Chodova. Před zápasem jsem věřil, že máme na to soupeře přehrát a porazit. Bohužel během utkání jsem musel změnit názor, zejména kvůli vyspělosti hráčů soupeře. Zejména stoperská dvojice a jeden útočník působila jako naklonovaný Honza Koller a proti takovým hráčům se těžko prosazuje. Fotbalově to byl vyrovnaný zápas, ale rozhodla fyzická síla soupeře a výšková převaha. Ale i naši kluci k prohře přispěli zbytenou bojácností v soubojích a nepřesnostmi v rozehrávce. Navíc je škoda, že vždy když se nám povedlo snížit a dostat se zpátky do hry, okamžitě jsme soupeře dovolili náskok zvýšit. Přiště to chce víc koukat na sebe a né na soupeře, a věřit ve vlastní schopnosti a dovednosti. Matěj

pondělí 30.1. 18:00 h., hřiště Satalice UMT

FKÚ - Satalice 3:1(2:1)

g: Hájek 2x, Ptáček

Sestava: Nykodým, Šedivý, Tuzar, Tupý, Vrba, Racko, Zdražil, Karen, Hájek, Ptáček, Drobný

Přátelský zápas na půdě Satalic jsme vyhráli, ale kvalita hry od obou týmů byla na nízké úrovni bohužel. Zápas splnil účel maximálně v tom, že si kluci zaběhali víc než na tréninku i vzhledem k tomu, že jsme neměli možnost střídání. Matěj

neděle 29.1. 13:00 h., hřiště UMT Háje - zimní liga

FKÚ - Háje "B" 4:2(1:1)

g: Hájek 2x, Golka, Karen

Sestava: Hájek, Suchánek, Šedivý, Tuzar, Tupý, Vrba, Racko, Karen, Heteš, Golka, Zdražil, Ptáček

V hodně slátané sestavě se nám podařilo zvitězit v dalším zápase zimní ligy, i když ne zrovna po úplně dobrém výkonu. Matěj

neděle 22.1. 12:00 h., hřiště UMT Háje - zimní liga

FKÚ - Satalice 10:0(2:0)

g: Heteš 3x, Vrba 3x, Ptáček 2x, Hájek, Karen

Sestava: Šedivý - Tuzar, Hájek, Vaněček, Tupý - Vrba, Racko, Jelínek, Karen - Ptáček, Heteš (stř. Uchytil, Vojta)

Další ze zápasů, které jsme měli od začátku do konce ve své moci a ve druhé půli jsme již odevzdanému soupeři gól za gólem. Za zmínku stojí krásná branka Karen z trestnáku do šibenice v poslední minutě, čímž uzavřel desítku. Za snahu a bojovnost dnes zaslouží pochvalu všichni, ale speciálně chci pochválit kluky z ml.žáků, kteří se dnes rozhodně nestarali a velkým dílem přispěli k dnešní vysoké výhře. Matěj

sobota 21.1. - halový turnaj Sázava - 1.místo

1.místo z 8 týmů, 6 zápasů - 5 výher, 1 remíza při skóre 17:4

Sestava: Hájek - Šedivý, Racko, Heteš, Caldr - Vaněček, Vrba, Jelínek, Karen

sobota 14.1. 10:00 h., hřiště UMT Háje - zimní liga

FKÚ - D.Počernice 4:1(3:1)

g: Jelínek 2x, Novák, Hájek

Sestava: Golka - Tuzar, Šedivý, Hájek, Tupý - Racko, Caldr, Vrba, Karen - Novák, Jelínek (stř. Nykodým T.)

Dnes jsme sehráli další zápas zimní ligy na Hájích tentokrát miniderby s D.Počernicemi. Sestava se rodila opět velmi těžko a museli nám jít vypomoci 4 kluci z ml.žáků a rozhodně se neztratili a všichni dobrým výkonem přispěli k naší zasloužené výhře. Zápas jsme měli od začátku do konce pod kontrolou a branek jsme mohli dát i více. Je škoda, že se na tyto zápasy scházíme v tak malém počtu....snad to už příště bude lepší a budu moct protočit více hráčů, protože tyto zápasy v zimní lize jsou ke zkoušení ideální. Za týden nás čekají Satalice, tak uvidíme jaký výkon kluci předvedou. Matěj

FKÚ - Bohemians 0:5

Dnešní halový turnaj se mi hodnotí těžko. Chvílemi jsme hráli opravdu pěkně a předváděli kvalitní hru, chvílemi byli někteří kluci úplně mimo. Nakonec z toho bylo 4.místo. První 2 zápasy se nám herně povedly, bohužel proti Vestci jsme doplatili na neproměnování šancí. Proti kvalitním týmům z Říčan jsme zvítězili a remizovali a předvedli kvalitní výkony. Bohužel v zápase s Pragou jsme šance nedali a naopak vytvořili příliš mnoho chyb. Proti Bohemce kluci nastoupili příliš odevzdaně a soupeř toho využil a o výhře rozhodl velmi rychle, ale jednoznačně nejlepší tým na turnaji. Hezky zorganizovaný turnaj se dá hodnotit tedy spíše kladně, až na poslední 2 zápasy, kde jsme vyhořeli. V únoru si dáme v Říčanech repete....Matěj

sobota 3.12. 14:30h., hřiště UMT Háje - zimní liga

FC Háje JM - FKÚ 5:1(2:1)

g: Heteš

Sestava: Golka - Cikhart, Šedivý, Hájek, Racko - Vrba, Caldr, Jelínek, Karen - Heteš, Ptáček

Dnes jsme zahájili zimní ligu na Hájích proti soupeři s kterým jsme končili podzimní část. Opět se hrálo kvalitní utkání, ovšem z naší strany pouze v první půli ve druhé jsme odpadli. Bohužel se to dalo trošku čekat, jelikož omluvenek bylo dnes dost sešlo se nás 11 a do brány šel Miki. Dostali jsme se do vedení po úniku Martina a hezké nahrávce Honzovi, pak už střílel branky jen soupeř a nutno říct, že zaslouženě. Ve druhé půli začalo odpadat 4-5 kluků fyzicky a to samozřejmě proti kvalitnímu soupeři je znát. Doufám, že to co jsme si v zápase řekli v kabině si kluci vezmou k srdci a přes zimu na sobě máknou...každý musí začít u sebe, pak to půjde. Matěj

středa 28.9. 15h., hřiště Blatov tráva (2x35 min)

FKÚ - Spartak Hrdlořezy 7:0(5:0)

g: Jelínek 4x, Karen, Novák, Hájek

Sestava: Golka - Cikhart, Šedivý, Hájek, Tupý, Vrba, Caldr, Jelínek, Karen, Novák, Ptáček (stř. Tuzar, Uchytil)

Dnešní přátelák jsme si domluvili s nedalekými Hrdlořezy. Soupeř byl složen stejně jako my z ročníků 2003 a mladších. V první půli naši kluci hráli velmi dobře, snažili se hrát to co po nich chceme a některé akce opravdu stály za to a dalo se na to koukat. Obrana i Miki v bráně pracovali spolehlivě a snažili se již od obrany rozehrávat po zemi. Ve druhé půli přišlo již od většiny kluků uspokojení z výsledku a pustili jsme soupeře do hry. I přesto jsme přidali ještě 2 branky. Dnešní zápas určitě splnil účel a bylo to lepší než trénink. Kluci měli prostor vyzkoušet si věci, které děláme v tréninku a doufám, že si to přenesou i do mistráků. Matěj

neděle 4.9. 15h., hřiště Běchovice tráva

Běchovičtí sršni - FKÚ 1:9(1:5)

g: Heteš 3x, Vrba 3x, Novák 2x, vlastní

Sestava: Hájek - Cikhart, Šedivý, Rybanský, Tupý - Vrba, Caldr, Jelínek, Karen - Novák, Heteš (stř. Zdražil, Golka, Tuzar)

Další přátelák jsme odehráli proti sousedům z Běchovic. Začátek utkání byl poznamenaný již rozcvičkou, kterou chlapci pojali dost vlažně a s humorem. První půle podle toho také vypadala, opět spoustu nepřesností, trápení v zakončení, utápění se v kličkách. Nedokázali jsme hru roztáhnout a využít šířku a délku hřiště. Druhá půle byla co se týče předvedené hry o poznání lepší a soupeře jsme již do hry příliš nepouštěli. Sezóna klepe na dveře, ale přístup některých tomu zatím neodpovídá. Matěj

pátek 2.9. 17h., hřiště Újezd hlavní

FKÚ - FK Satalice 8:0(5:0)

g: Heteš 6x, Jelínek, Novák

Sestava: Hájek - Cikhart, Vaněček, Šedivý, Rybanský - Vrba, Caldr, Jelínek, Karen - Novák, Heteš (stř. Tupý, Tuzar, Golka)

Výsledek mluví jednoznačně. Předvedena hra, ale byla poněkud slabší. Neustále soupeři nabízíme brejky našimi zbytečnými nepřesnostmi. V zakončení jsme mohli být produktivnější a obrana ke konci již vypouštěla. V mistráku by tohle nestačilo na silnějšího soupeře. Matěj

neděle 28.8. 16h., hřiště Kolovraty tráva

Sokol Kolovraty - FKÚ 4:5(2:0)

g: Heteš 4x, Jelínek

Sestava: Šedivý - Cikhart, Vaněček, Rybanský, Tupý - Vrba, Zdražil, Caldr, Karen - Heteš, Jelínek (stř. Golka, Tuzar)

První přátelák nové sezony bych zhodnotil jako trochu náhodnou výhru. Soupeř byl po celý zápas lepší, fotbalovější a pohyblivější, ale doplatil na neproměňování šancí. Naši kluci se po většinu zápasu hledali a téměř všem dělalo problém poprat se s velký prostorem na velkém hřišti. Matěj