Mladší dorost : Sezóna 2016 - 2017

Vážení přátelé, fotbaloví fandové, milí hráči a všichni, kteří se alespoň občas mrknete na naše stránky. Nová sezóna začala a všichni věříme, že se s pomocí nových posil budeme se ctí měřit s těmi nejsilnějšími v naší skupině. Naším cílem je bojovat v každém zápase s maximálním nasazením, a pamatujte - i prohra se ctí je velkým plusem, závazkem a polovičním vítězstvím. Budeme se určitě všichni snažit dosáhnout v tabulce co možná nejlepšího postavení, držte nám palce, chvalte nás i třeba jen za snahu a nezatracujte nás po prohrané bitvě. Máme mladé, ale nadějné mužstvo, které si na sebe teprve zvyká. Čas ukáže, jak nám to "sedlo". S pozdravem - Sportu zdar a fotbalu zvlášť - se s vámi všemi loučí Váš dvorní dopisovatel.