Útočníci 40 (12%)
Realizační tým 54 (17%)
Celkový počet hlasů: 325

MZ SK Aritma Praha z.s. "B" - Fotbalový klub Újezd nad Lesy 6 :1 ( 1 :1 )

V neděli 11.9. 2016 jsme se zajeli podívat na naše "staré známé" na hřiště ARITMY. Soupeř nás loni dost proháněl, tak jsme se chtěli ujistit, zda tomu bude tak i letos. Máme prakticky nové mužstvo, samé ročníkově mladé hráče a posily, se kterými jsme toho ještě tak moc nenatrénovali. Zázraky se nedějí a hned ze začátku bylo jasné, že pány na hřišti bude soupeř. Ve velkém vedru jsme se snažili, ale první vystrčili růžky kluci z ARITMY, když v 8. minutě stříleli těsně vedle naší branky. Ve 12. minutě jsme měli skoro šanci, ale roztočený míč nesedl Davidovi na nohu. V 16. minutě jsme dostali první branku ale byla z ofsajdu, hrálo se v tomto smyslu dost na hraně, ale výsledek zněl 0:0. Útok soupeře byl velmi rychlý a ve větším počtu hráčů, skoro vždy ve čtyřech. Obrana nestačila reagovat....Dáme si pozor? Ve 31. minutě utekl David po křídle, ale z ostrého úhlu brankáře nepřekonal. Ve 35. minutě jsme tak trochu zpackali kombinaci před bránou a soupeř dal první branku 0:1. Ve 40. minutě se nám podařilo potrestat chybu soupeře, bohužel v tomto zápase jedinou, a Matěj Nevařil vyrovnal na 1:1. Ve 44. minutě ještě ten samý hráč krásně vystřelil, ale soupeřův brankář střelu vyrazil. Na začátku druhého poločasu jsme ve 4. minutě nastřelili tyčku, ale to bylo v tomto dějství asi to poslední, čím jsme se mohli, až na jednu výjimku, pochlubit. V 7. minutě se nechala obrana nachytat v nedbalkách a soupeř vedl 1:2. Ve 13. minutě soupeř využil trochu nepřehlednou situaci před naší brankou - 1:3. Tak, a teď už jsme působili jako tlupa odevzdaných oveček, bez jiskry, bez zájmu. Ještě, že jsme občas ten míč dokázali odkopnout. V 15. minutě vedl soupeř již 1:4. Naše nová posila v brance se dala vystřídat, ale právě Petr Panocha byl ten, na něhož se vztahuje ona výše jmenovaná výjimka. Díky němu jsme nedostali minimálně o čtyři góly navíc. V 18. minutě proti nám pískl arbitr penaltu, kterou soupeř proměnil. 1:5. Penalta velmi , velmi přísná, až skoro nesmyslná. Ve 26. minutě jsme lovili míč z naší branky opět - 1:6. Ve 30. minutě nás zachránila tyč a po několika minutách rozhodčí ukončil naše trápení. Co říci nestrannému čitateli? Bojovali jsme až do konce, někteří do naprostého vyčerpání. Třeba kdyby tak bojovali všichni, mohl zápas skončit jinak. No jo, ale kde vzít kondičku, když slovo trénink je pro některé kluky odstrašující záležitostí. Nejsme sehraní, máme několik nových kluků v mužstvu ( zaplať pán bůh). Rozhodčí byl v pískání velmi labilní, co pískl jednomu, druhému už ne a tak se tam nějak tak plácal po hřišti. Přehled moc neměl.... Kluci z ARITMY byli fotbalovější a my jsme nepřekvapili. Díky všem, kteří se s porážkou nechtěli smířit. Hodně byl vidět Matěj, občas David, dokonce i Kuba byl v dobré bojovné náladě. Pochvala určitě Petrovi Panochovi do branky...Možná by to chtělo chodit na tréninky a nemyslet si, že ono to nějak půjde. Branky- Matěj Nevařil 1x