Útočníci 40 (12%)
Realizační tým 54 (17%)
Celkový počet hlasů: 325

MZ FK Újezd nad Lesy - TJ Sokol Stodůlky 4:3 (2:2)

V sobotu 22.10. 2016 jsme v dopoledních hodinách přivítali na našem krátce střiženém pažitu mužstvo ze Stodůlek. Náš soupeř na tom byl tabulkově lépe, ale my věřili, že bude hratelný a že rozhodovat bude jeden, dva góly. Po hvizdu arbitra jsme se dostali do poměrné fotbalové pohody a soupeře jsme větší část hrací doby okupovali na jeho polovině. David hrál v obraně s Jirkou a Adamem, v útoku nás zastupovali Matěj s Honzou a ostatní se snažili jim pomáhat co síly stačily. Ale soupeř nás ohrožoval svými rychlými útoky. Ačkoliv jsme byli v prvním poločase přeci jen o něco lepší, soupeř se ukázal již ve třinácté minutě, kdy musel Peťan v brance zasáhnout proti samostatnému úniku. David se na chvíli přesunul do útoku a v 16. minutě jsme z cela nenápadné akce trapně dostali první gól. 0:1. Obrana se nechala přečíslit a zpoza obránce jsme mírnou střelou obdrželi první branku. Ale je třeba říci, že jsme tentokrát nesložili ruce v klín, jak se nám to občas stává... Byli jsme i nadále aktivní, snažili si přihrávat, dokonce jsme i stříleli z dálky! Tolik střel jsme nevyslali v celém dosavadním ročníku, co dnes za jediný poločas. Konečně!! David se vrátil do obrany a z posílených zadních řad jsme se snažili soupeře nějak přechytračit. Ve dvacáté čtvrté minutě jsme už zahrozili my téměř gólovou situací, ale ještě jsme neměli štěstí. Ale ve 34. minutě zahrával Matěj z levé strany po faulu na něj krásný pas před bránu, kde se nejlépe v davu zorientoval David a ve výskoku krásně trefil míč a prudkou ránou hlavou vyrovnal na 1:1. A hned v další minutě vedeme díky Matějovi 2:1 po dalším přímém kopu. Jenomže ukolébáni úspěchem jsme se nechali vyvést z míry a ve 37. minutě jsme dostali hned z protiútoku smolný gól. 2:2. A tak skončil i poločas.Druhý poločas jsme začali lépe my, hned ve 42. minutě Honza po pěkné akci zavěsil svůj další gól a my vedli 3:2. Hra se potom přelévala sem a tam a v 64. minutě jsme vedli již o dva góly, kdy Filip zvýšil naše skóre na 4:2 po krásné přihrávce Honzy. Honzo, ta přihrávka měla oči! (Omlouvám se za původní text, že přihrávka byla od Adama).Jenže v 68. minutě jsme zaspali v obraně, nechali se přečíslit a soupeř snížil na 4:3. Naštěstí jsme si výsledek již pohlídali a můžeme si připsat další veledůležité vítězství. Díky kluci!! Jak hodnotit? Tentokrát jsme se zase vytáhli, všichni kluci bojovali, nahrávali (tedy až na několik občasných výjimek), stříleli a občas poslali i míč do prostoru útočníkům. Ještě musíme zapracovat trochu na té obraně a budeme skoro neporazitelní, tedy alespoň ve spodní půli tabulky. Tentokrát chválím všechny bez rozdílu, když takhle budeme hrát, máme šanci na lepší tabulkové umístění. Branky: David 1x, Matěj 1x, Honza 1x, Filip 1x,