Útočníci 42 (12%)
Realizační tým 57 (17%)
Celkový počet hlasů: 343

MZ TJ Slovan Bohnice - FK Újezd nad Lesy 3:1 (1:1)

Další prohra - to by se z toho jeden zbláznil..... V den státního svátku, 28.10. 2016 jsme se v improvizované sestavě dostavili k dalšímu mistráku do Bohnic. V plné sestavě by byl výsledek asi jiný, ale na "kdyby" se nehraje. Sice jsme v 9. minutě proměnili penaltu - hráč č. 10, pravděpodobně Matěj, ale potom naše všechny slibné šance skončily mimo branku soupeře. Ať už to byl Vilda, Honza Heteš nebo i další hráči. Ve 27. minutě jsme obdrželi z přímého kopu první branku, jo nedáš - dostaneš. 1:1. Potom jsme prožili opět pár světlejších chvil, kdy se svým fotbalovým uměním blýskli Adam, to ve 30. minutě a za tři minuty později i Míša, který byl oceněn souhlasným mručením celého mužstva včetně maminky. No, a ve 37. minutě měl gólovku na noze Pavel, ale opět jsme neměli ten pověstný kousek fotbalového štěstí. Druhý poločas jsme bojovali, v desáté minutě jsme měli výhodu přímého kopu, ale opět jsme se nedokázali prosadit.. V 19. minutě jsme obdrželi žlutou kartu za nesportovní chování na hřišti, no někomu občas vytečou nervy, když se neodpískají tři fauly za sebou.... A následnou minutu jsme již prohrávali 2:1. Ve 21. minutě jsme promrhali další šanci v podobě přímého kopu, ve 33. minutě jsme nezužitkovali roh, a to již zase úřadoval soupeř, který nás zasypal sprškou střel a ve 40. minutě jsme si jaksi dali vlastňáka... a hned to bylo 3:1 pro soupeře. Těžko se mi hodnotí zápas, když jsem nebyl přímým účastníkem, ale na doporučení širšího grémia chválím Adama, Michala, Honzu Heteše - posilu ze starších žáků a potom všechny, kteří se snažili, abychom vyhráli a ostatní, kteří se snažili, abychom neprohráli. Branky - Matěj 1x, Tomáš vlastní 1x