Útočníci 351 (33%)
Realizační tým 436 (41%)
Celkový počet hlasů: 1054

MZ FK Újezd nad Lesy - SK Dolní Chabry 7:0 (2:0)

Vážení přátelé, než začnu komentář k našemu dnešnímu zápasu, ještě rád doplním doušku k poslednímu zápasu, kdy jsem z několika míst dostal podloženou zprávu, že nejlepším hráčem na hřišti byl Matěj, zvláště, co se prvního poločasu týče. Tímto ho chválím a věřím, že bude i nadále platným členem naší přední linie. A nyní k dnešnímu zápasu - v sobotu 05.11. 2016 jsme přivítali kluky z Dolních Chaber. Mužstvo soupeře se beznadějně boří na dně tabulky a my mysleli, že vítězství padá samo do klína. Začalo se hrát a houževnatá obrana soupeře nás nepouštěla prakticky k ničemu. My jsme převyšovali soupeře rychlostí, fyzicky i počtem kluků na střídání (oni neměli nikoho) , ale recept na rychlou branku jsme nenašli. V útoku nás opět reprezentoval Matěj s Honzou a obrana byla složena z Davida, Jirky a Adama. Ostatní se snažili dle svých sil budovat základy útoků ve středu hřiště. Trochu jsme působili ospalým a nerozhodným dojmem. Ale přeci jenom jsme se zaradovali v 18. minutě, kdy Matěj přehodil brankáře křížným padáčkem. Následovat ho mohl Tomáš Michek, který ve 20. minutě hlavičkoval těsně vedle. Soupeř se velmi houževnatě bránil a snažil se přecházet do protiútoků, ale proti naší obraně měl velmi malou šanci. Ve 27. minutě jsme již vedli 2:0, kdy se k odraženému míči dostal Tom Rozšafný. Ve 31. minutě dostal Honza žlutou, úplně zbytečně a ve 36. minutě odmítl Vilda jasnou gólovku. Do konce poločasu se již nic nestalo, soupeř stále bojoval a jeho technické stránky mnohdy předčily ty naše. Druhý poločas pro nás začal lépe, než ten první.Ve 42. minutě se pěkně trefil Sedy, ve 49. minutě opět Matěj, a to nadvakrát a v 58. minutě protlačil míč do branky natřikrát Tomáš Michek. Soupeři utíkaly síly, a tak se opět předvedl Matěj a v 66. minutě navýšil naše konto na 6:0. A v 71. minutě si Michal Hroch šikovně naběhl po levé straně a míč letící k němu usměrnil tvrdou ranou do soupeřovy sítě a tím uzavřel skóre celého zápasu na 7:0. Velký respekt k soupeři, který nic nezabalil a hrál si i nadále svoji hru. Pokud budou tito kluci hrát spolu delší dobu, budou jednou silným soupeřem. A jak hodnotit zápas? Povinné vítězství je v tomto případě doma a tři body se jistě hodí, zvlášť, když poslední dva zápasy podzimní sezóny hrajeme se špičkou tabulky. Všichni se snažili, nikdo se "nevyznamenal" nějakou výraznou chybou, ať už to byl Adam, Kuba, oba Tomášové nebo ostatní. Za zmínku určitě stojí gólová úroda Matěje a krásný gól Michala. Góly -Matěj 3x, Tomáš Rozšafný 1x, Sedy 1x, Tomáš Michek 1x, Michal Hroch 1x