Útočníci 40 (12%)
Realizační tým 54 (17%)
Celkový počet hlasů: 325

MZ Dukla Jižní Město - FK Újezd nad Lesy 7:2 (5:0)

V sobotu 12.11. 2016 jsme přijeli za sychravého a studeného rána na hřiště za klukama z Dukly Jižní Město. Toto mužstvo okupuje již od začátku první místo v tabulce bez jediné prohry s nám hodně vzdáleným poměrem nastřílených gólů. V každém případě jsme svůj skalp nechtěli dát zadarmo. Srdnatě jsme se bránili i útočili, ale přeci jen větší fotbalovost soupeře se projevila ve 22. minutě, kdy jsme prohrávali 1:0. Nepokryli jsme si volného hráče před naší brankou. 2:0 jsme prohrávali po vyšachování naší obrany ve 33. minutě, ve 35. minutě jsme dostali další branku po útoku z pravé strany a další branku jako přes kopírák v minutě 38. 4:0. A pátou branku jsme obdrželi ve 40. minutě po nedůslednosti bránících hráčů, kdy jsme soupeře nechali vystřelit. Výsledkem 5:0 pro soupeře jsme ukončili první půli. Ve druhé půli jsme nastupovali s jiným mužstvem. Fotbal se vyrovnal a najednou jsme se i my dostávali do šancí a ohrožovali jsme do té doby nečinného brankáře soupeře. Ve 4. minutě dává gól Honza. Snižujeme na 5:1. Jenže nedůraz v našem vápně nás opět potrestal, soupeř zvyšuje vedení na 6:1. Ale přeci jen jsme dali ještě jeden. Matěj se postaral o náš druhý zářez v 17. minutě. 6:2. A ve 20. minutě jsme se nechali unést kouzlem vlastních kliček, i když jako poslední hráč by to měl zahrát jinak...., soupeř využil předloženou lahůdku a uzavřel skóre na 7:2. Jak hodnotit? Fotbal to byl pěkný, obě mužstva hrála velmi slušně, dělám to velmi zřídka, ale vyzdvihuji výkon pana rozhodčího, takového arbitra bychom uvítali rádi na hřišti častěji. Naprosto bezchybný výkon, naprostý přehled. Pane rozhodčí - děkujeme. Srazilo nás několik prakticky slepených gólů v prvním poločase, druhý poločas jsme byli vyrovnaným soupeřem. Díky všem klukům, že to za stavu 5:0 nezabalili, ale dál se rvali o výsledek. Tentokrát chválím celé mužstvo. Jsem rád, že z těch pár gólů, co doteď soupeř obdržel, budou i dva naše. Škoda, že takovou fotbalovou bojovnost nepředvádíme s každým soupeřem, mohli bychom na tom být v tabulce lépe. Branky: Honza 1x, Matěj 1x