FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 85 (51%)
FB našeho FK ÚnL 25 (15%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 36 (22%)
Stránky FAČR fotbal.cz 14 (8%)
Jiné 6 (4%)
Celkový počet hlasů: 166

Info k získání grantů od MHMP prostřednictvím PFS

Vážení rodiče Újezdských fotbalistů, páni fotbalisti,

dovolte mi několik krátkých, ale myslím, že pozitivních informací. Klub získal finanční prostředky z grantu od MHMP, prostřednictvím Pražského fotbalového svazu, na činnost mládeže. Abychom splnili veškeré podmínky z grantu vyplývající, musíme peníze „utrácet“ přísně účelově, dle pravidel MHMP.

Část peněz z grantu je možno utratit za sportovní vybavení mládeže, mimo vlastní nákupy sportovního vybavení se klub se rozhodl, že každému hráči do 18 let, registrovanému ve FAČR, proplatí 300,- Kč za nákup sportovního vybavení. Lze proplatit kopačky, sportovní oblečení, případně fotbalové míče. Budeme rádi, pokud nám donesete účtenku na minimálně 600,-Kč, pomůže nám to při vyúčtování grantu :-). Finanční prostředky budeme vyplácet zpět najednou, předpokládáme někdy v březnu, nebo dubnu 2015, abyste měli všichni čas na klidný, nenucený nákup. Administrativu budou organizovat Vaši trenéři.

Část grantu musíme utratit za lékařské prohlídky hráčů s tím, že hráči od 5 do 12 let mohou být vyšetřeni u specialisty, fyzioterapeuta, a hráči od 13-18 let by měli absolvovat zátěžový test a vyšetření na kardiologii. V tuto chvíli máme domluvené obě specializované zařízení (Centrum léčby pohybového aparátu ve Vysočanech a kardiologie MUDr. Trojanová). Toto vyšetření absolvují s kluky trenéři, vždy někdy později odpoledne. Moc Vás prosíme o vyplnění formulářů, které jsou k tomuto vyšetření nutná. Formuláře Vám trenéři buď pošlou mailem, nebo předají osobně.

Rodiče fotbalistů ročníku narození 2007 se mohou zaregistrovat na stránkách FAČR http://www.mujprvnigol.cz/1-fotbalovy-balicek.html, po zaregistrování dostanou mladí fotbalisté či fotbalistky dárek ve formě sportovního vybavení (tašku PUMA na trénink, tréninkový dres PUMA, fotbalový míč PUMA (vel. č.3), láhev na pití, plakát a kartičky). Přihlášením do 30.11.2014 získáte balíček ještě do Vánoc.

Díky za pozornost a přeji fajn odpočinek po náročné sezóně!

                             
v.r. Martin Mora, předseda klubu

(tento dopis si můžete stáhnout ve formátu word ZDE)