ZL st. dorostu: FSC Libuš - FK Újezd nad Lesy 1:1 (1:0)

Sobota 3. prosince 2016 (zimní liga FC Háje JM)

FSC Libuš - FK Újezd nad Lesy 1:1 (1:0)

gól: Bartoš

sestava FK Újezd nad Lesy:
Staud - Pilný, Kny, Hora, Kučera - Polák, Sedláček, Lhotský, Císař - Nevařil, Bartoš (Slavík, Votava)

V tomto zápase měl soupeř více ze hry a dostával se do několika nebezpečných situací, ale náš bojovný a týmový výkon vedl k tomu, že jsme dlouho drželi nerozhodný výsledek. Nakonec se však soupeř do poločasu jednou prosadil a získal vedení 1:0.

Ve druhém poločasu se žádný ze soupeřů nedostával do vyložených šancí a hra se odehrávala převážně ve středu hřiště. Už to vypadalo, že z tohoto zápasu odjedeme bez bodu, když jsme zabojovali vepředu o zdánlivě ztracený balón, získali ho nad chybujícím obráncem a po přihrávce před branku skórovali těsně před koncem zápasu na konečných 1:1.