ZL st. dorostu: SK Union Vršovice - FK Újezd nad Lesy 5:2 (2:1)

Neděle 22. ledna 2017 (zimní liga FC Háje JM)

SK Union Vršovice - FK Újezd nad Lesy 5:2 (2:1)

góly:
 Bartoš a Nevařil

sestava FK Újezd nad Lesy:
Staud - Pilný, Kny, Hora, Uchytil - Polák, Čermák, Lhotský, Císař - Nevařil, Bartoš (Slavík, Votava)

Od začátku zápasu měl soupeř více ze hry. Lépe kombinoval a zakládal své útoky, ze kterých se dostával do mnoha šancí. My jsme se moc neprosazovali a byli pod trvalým tlakem. Soupeř se také dostal do vedení 2:0 a vypadalo to na jednoznačný zápas. Nám se ale povedlo těsně před poločasem skórovat a doufali jsme v obrat celého zápasu.

Soupeř ale pokračoval v aktivní hře i ve druhém poločasu. Nám se však dařilo ohrožovat soupeřova gólmana také a čekalo se, kdo se prosadí jako první. Bohužel to byl soupeř a dostal se až do vedení 4:1. Nám se pak podařilo také skórovat a snížili jsme na 4:2. Soupeř ale žádné zdramatizování nedovolil a zvýšil svůj náskok na konečných 5:2.