ZL st. dorostu: FK Újezd nad Lesy - FC Háje Jižní Město 0:11 (0:5)

Sobota 28. ledna 2017 (zimní liga FC Háje JM)

FK Újezd nad Lesy - FC Háje Jižní Město 0:11 (0:5)

Staud - Kučera, Lhotský, Honza, Černý - Uchytil, Čermák, Slavík, Polák - Císař, Nevařil (Pilný, Votava)

Zápas s takovýmto výsledkem se jen těžko hodnotí a koneckonců vypovídá sám o sobě!

Paradoxní je, že první poločas nezačal vůbec špatně a průběh hry byl vyrovnaný. Měli jsme několik dobře rozehraných útočných akcí, ale bohužel jsme se neodhodlali k žádnému zakončení a většina našich útoků končila u soupeřova vápna. Asi do 20 min byl stav stále 0:0 a vypadalo to na vyrovnané utkání. Soupeř ale využil několika našich individuálních chyb a laxního přístupu a do konce poločasu stihl nastřílet pět branek.

Druhý poločas už není třeba popisovat. Celé naší hře chybělo vše, co by mohl divák očekávat od fotbalu! A to i základní věci, jako např. hraní na svém určeném postu, týmovost, zodpovědnost, nasazení, ...